Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Rakovník Bazar knih, učebnic, levné knihy, učebnice

Inzerce a bazar knih nabízí levné knihy a učebnice. Inzertní rubrika obsahuje i další rubriky jako inzerci časopisů, map, manuálů a návodů aj. Inzerce je zdarma. Inzerát knih, učebnic můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, prodejce knih, antikvariáty nabízíme VIP účet s vlastním e-shopem.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Prodám učebnice pro střední školy
Prodám tyto učebnice: Němčina pro jazykové školy I.(Scientia) - 50Kč, Němčina pro jazykové školy II. (Scientia) - 50Kč, Angličtina pro jazykové školy II. (Fortuna) - 50Kč, Deutsch im gespräch (Scientia) - 50Kč, Český jazyk pro střední školy I.-IV. ročník (SPN) - 50Kč, Opakujeme si k maturitě (němčina) - 25 zpracovaných témat - 50Kč, Eurolingua - English 1 (Fraus) - 50Kč, Latina pro střední školy I. (Fortuna) - 70Kč, Time to talk I. (Polyglot) - 50Kč, Time to talk II. (Polyglot) - 50Kč, Čítanka k přehledným dějinám literatury (SPN) - 50Kč, Některé učebnice jsou nové a některé jsou podtrhané, pro více informací mi napište na e-mail.
Skripta, učebnice dohodou
Učebnice pro střední školy
Prodám učebnice pro střední školy: Český jazyk pro střední školy I.-IV.ročník (SPN) - 60Kč, Fyzika - Sbírka úloh pro střední školy (Prometheus) - 50Kč, Let's talk - Moderní konverzační témata v angličtině (Fraus) - 70Kč, Odmaturuj ze společenských věd (Didaktis) - 100Kč, Dějiny pravěku a starověku (SPL - PRÁCE) - 130Kč, Geografie pro střední školy I. - fyzickogeografická část (SPN) - 50Kč, Geografie pro střední školy III. - regionální geografie světa (SPN) - 70Kč, Angličtina - Maturitní příprava s cd (nová maturita - INFOA) - 220Kč, Angličtina - Maturitní slovní zásoba (nová maturita - INFOA) - 130Kč, Headway - Intermediate (student's book, the third edition - Oxford) - 250Kč, Sprechen sie deutsch? II. - němčina pro střední školy (Polyglot) - 170Kč, Všechny učebnice jsou zachovalé a vypadají jako nové.
Skripta, učebnice dohodou
Doučování FYZIKY
Doučování FYZIKY pro 2.st. ZŠ. Jsem učitelkou na ZŠ s dvouletou praxí (momentálně na MD). Velká trpělivost.
Skripta, učebnice 100,-
Prodám učebnice pro gymnázia
Schritte 1 international-německý jazyk,+CD, +Glosarre(slovník),...290 Kč Přírodní prostředí Země-zeměpis...70 Kč Čítanka k Dějinám literatury od starověku do počátku 19.stol...90 Kč Fyzika pro gymnázia Mechanika-nakl. Prometheus,...90 Kč Matematika pro gymnázia Rovnice a nerovnice, nakl. Prometheus...70 Kč Matematika pro gymnázia Základní poznatky z matematiky, nakl. Prometheus...70 Kč Matematika pro gymnázia Planimetrie, nakl. Prometheus ...70 Kč Obecná biologie pro gymnázia, nakl. Fortuna...65 Kč Biologie rostlin pro gymnázia, nakl. Fortuna(rozpadlá)...50 Kč Dějiny pravěku a starověku, nakl. Práce...120 Kč TIME TO TALK 1...220 Kč Angličtina pro jazykové školy 1, nakl. Fortuna...80 Kč Chemie obecná a anorganická, nakl. SPN...50 Kč pošlu na dobírku nebo předám osobně v rakovníku
Skripta, učebnice dohodou
Učebnice pro SŠ
Prodám: Matematika pro OA, Sbírka úloh z matematiky, Hospodářský zeměpis 1, Obchodní korespondence, Písemná a elektronickák komunikace, Literatura v Český jazyk 1-3, Čítanka 3 (2ks), Litaratura Pro více info napište e-mail.
Skripta, učebnice dohodou
PRODÁM UČEBNICE PRO SZeŠ V RAKOVNÍK
Prodám učebnice pro střední zemědělskou školu v Rakovníku.Na požádání zašlu emailem seznam učebnic.Můj email: ilona27@seznam.cz
Skripta, učebnice dohodou
Různě
Prodám knihy (viz obrázek). Knihy jsou použité, ale v dobrém stavu. Levně. V případě zájmu mě kontaktujte.
Encyklopedie dohodou
Česko-německý slovník
Dobrý den, nabízím Česko-německý odborný slovník vydaný nakladatelstvím Olomouc roku 2003. Slovník má 1276 stránek a je jako nový, prakticky nepoužitý za 500,- + poštovné z původních 1160,-
Cizojazyčné knihy 500,-
Nabízím tyto učebnice
Zboží znalství I. a II. - Nakladatelství Fortuna 2003, Karel Cvrček... Německý jazyk pro jazykové školy I. a II. - Scientia pedagogické nakladatelství Praha 2002, Věra Hóppnerová a anna Kremzerová. Český jazyk, literatura a čítanka I. a II. - Tripolia s. r. o. Praha 2001 od Věry Martinkové a kol. Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ, SOU a nástavbové studium - nakladatelství Prometheus 2003, Milada Hudcová a Libuše Kubičíková. Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborné školy - nakladatelství Prometheus 2002, Eduard Fuchs, František Procházka a kol. Sbírka řešených příkladů rovnice a nerovnice z matematiky - určeno studentům a učitelům středních škol k opakovaní, přípravě k maturitě a přijímacím zkouškám na Vš, Pavel Hejkrlík Školní slovník světových spisovatelů - Pavel Dolejší, 2007. Většina učebnic jsou jako nové, nepoužité.
Skripta, učebnice dohodou
Učebnice hlavně pro OA
Prodám velmi levně učebnice pro SŠ (viz obrázek). Vše velmi levně. Některé učebnice jsou úplné nové, jiné použité, ale ve velmi dobrém stavu. V případě dotazů mi pište na e-mail. Celá ČR.
Skripta, učebnice dohodou
Učebnice pro Střední školy
Prodám levně učebnice pro Střední školy(gymnásia) v dobrém stavu. na vyžádání zašlu seznam. Cena dohodou. Email: ZanetaPencova@seznam.cz
Skripta, učebnice dohodou
Učebnice hlavně pro OA
Prodám nové nebo použité učebnice v dobrém stavu - většinou pro obchodní akademie: čítanka, český jazyk, literatura, zbožíznalství, právo, statistika, matematika, hospodářský zeměpis, nová maturita, literatura v kostce, angličtina, dějepis, obchodní korespondence. Více informací na e-mailu.
Skripta, učebnice dohodou
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Rakovník - Bazar knih, bazar učebnic, skript, časopisů nabizí knižní tituly různých žánrů (drama, dětské knížky, kuchařky, skripta, knihy pro vysokoškoláky a další). Kupte nebo prodejte časopis, mapy, knihy na inzerci a bazaru knih. ,knihy, učebnice pro střední školy, učebnice, prodej knih, prodej učebnic, burza učebnic, skripta, bazar knih, bazar učebnic, knihkupectví, prodej knih, knihkupectví, online knihy


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace