Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Praha-východ Bazar knih, učebnic, levné knihy, učebnice

Inzerce a bazar knih nabízí levné knihy a učebnice. Inzertní rubrika obsahuje i další rubriky jako inzerci časopisů, map, manuálů a návodů aj. Inzerce je zdarma. Inzerát knih, učebnic můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, prodejce knih, antikvariáty nabízíme VIP účet s vlastním e-shopem.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Prodám učebnice pro SŠ!! - PRAHA
ČÍTANKA I. K LITERATUŘE V KOSTCE PRO SŠ Nakl.: Fragment Cena původní: 140 Kč, prodám za 100 Kč ČÍTANKA II. K LITERATUŘE V KOSTCE PRO SŠ Marie Sochrová Nakl.: Fragment Cena původní: 150 Kč, prodám za 120 Kč ČÍTANKA III. K LITERATUŘE V KOSTCE PRO SŠ Marie Sochrová, Fragment Stav: Nové Cena: původní 150 Kč, prodám za 120 Kč ČÍTANKA IV. K LITERATUŘE V KOSTCE PRO SŠ Marie Sochrová, Fragment Stav: Nové Cena: Původní 180 Kč, prodám za 150 Kč ČESKÝ JAZYK PRO 3. ROČNÍK SOŠ Marie Čechová, Jiří Kraus, Vlastimil Styblík, Ivana Svobodová Stav: Nové Cena: Původní 115 Kč, prodám za 90 Kč PŘEHLED SVĚTOVÉ LITERATURY 20. STOL. Vladimír Prokop Cena: Původní 103 Kč, prodám za 80 Kč PŘEHLED ČESKÉ LITERATURY 20. STOL. Vladimír Prokop Cena: Původní 103 Kč, prodám za 80 Kč MATEMATICKÉ, FYZIKÁLNÍ A CHEMICKÉ TABULKY PRO STŘEDNÍ ŠKOLY Nakl.: Prométheus Stav: Nové Cena: Původní 100 Kč, prodám za 80 Kč ČTENÁŘSKÝ DENÍK K LITERATUŘE V KOSTCE Marie Sochrová, 80 Kč
Skripta, učebnice dohodou
FS Vonička
Folklorní soubor Vonička Čestlice přijímá nové členy ve věku od 6 let po dospělé.Soubor zpracovává region Valašska,.Vystupuje po celé ČR i na festivalach v zahraničí. www.vonicka.com.
Hobby dohodou
prodej učebnic pro sš zdravotnické
prodej nových i použitých učebnic pro střední zdravotnické školy. první až čtvrtý ročník pro různé předměty.
Skripta, učebnice dohodou
Učebnice francouzštiny
Nabízím učebnici Connexions 2 i s pracovním sešitem, je úplně nová, nepoužitá, na kurz jsem nakonec nechodila
Skripta, učebnice 600,-
New Headway Elementary
Nabitím učebnici New Headway elementary student´s book. PC: 426 ,- Učebnice v hodně dobrém stavu. Používaná necelý rok.
Skripta, učebnice 250,-
Stadiony
Prodám časopisy Stadion od roku 1963-1989(mimo rok 1966),prvních 9let je v pevné vazbě.
Časopisy 2 000,-
Nabizim knihu Pantata Bezousek
Nabizim knihu Pantata Bezousek od K.V. Raise s ilustracemi Adolfa Kaspara, vydano 1945. Dobry stav. Cena 30Kc. Mozno i dobirkou.Praha.
Ostatní knihy 30,-
Nabizim kapesni kalendar ČČK na rok
Nabizim kapesni kalendar Ceskoslovenskeho cerveneho krize na rok 1948. Mnoho priloh+atlas. Dobry stav. Cena 40Kc. Mozno i dobirkou. Praha.
Antikvariáty 40,-
Nabizim knihu - Kdyz nastaly deste
Nabizim knihu Kdyz nastaly deste od Luise Bromfielda, vydano 1940. Roman moderni Indie. Dobry stav.Cena 30Kc. Mozno i dobirkou. Praha.
Beletrie 30,-
romány
Nora Roberts: Zakletá země, Klíč odvahy, Tanec větru Linda Howard: Užívej noci, Julie Garwood: Dar lásky, Křehká láska, Vražda podle seznamu, Nebezpečná hra, Elizabeth Lowell: Smaragdová jeskyně, Jantarová pláž, Perlová zátoka. Jenifer Blake: Obejmi mě, lásko. J. A. Krentzová: Zajatci snů. Katherine Stoneová: Perlový měsíc. Joan Johnston: Drsný cizinec. Mary Jo Putneyová: Čínská nevěsta.
Romány 100,-
Nové knihy
Nové knihy z Vydavatelství Radharaman a BBT : Střípky tradičního indického života 100,-, Mahábhárata 360,- ( krásná historicko-válečná kniha s mnoha ilustracemi ), Bhagavad-gíta 260,- a další se zaměřením na historické příběhy, cestopisy, deníky, filosofie, joga, mantra meditace ...
Ostatní knihy 100,-
Mystery Peter Straub
Desetiletý Tom Pasmore, syn zámožných obyvatel karibského ostrova Mill Walk, je sražen autem a v stavu klinické smrti má vize sebe samotného v budoucnosti. V průběhu dlouhé rekonvalescence čte spoustu tajemných příběhů, které mu nosí Lamont von Heilitz, jeho excentrický soused, kdysi známý detektiv. Děj nabírá obrátky ve chvíli, kdy nyní už sedmnáctiletý Tom, zcela posedlý svými deduktivními schopnostmi, dává policii anonymní tip, který jí má pomoci odhalit vraždu sestry vládního činitele. Tomův tip selhává, ale motivuje jej k tomu, aby společně s Lamontem vyřešil jinou, dvacet let starou vraždu, která se udála v lázeňském městě ve Wisconsinu, kde trávili léto privilegovaní obyvatelé Mill Walku. Jak se ukáže, tato vražda v sobě ukrývá dlouhou historii zločinu a vede k poznání významu Tomových dřívějších vizí a k odhalení jeho pravé identity. Kniha je úplně nová, skvělý vánoční dárek. Po Praze je možné osobní předání. Cena 150 Kč.
Cizojazyčné knihy 150,-
Business Grammar and Usage
Obsahuje rozsáhlé reference a procvičuje nejpodstatnější jazykové struktury obchodní angličtiny. Příklady užití vychází z běžné obchodní praxe a autentických materiálů. Student může použít tuto knihu jako podpůrný materiál nebo jako hlavní kurz pro samostatnou přípravu.Unit 1 - present tenses – present simple, present progressive,Unit 2 - past tenses – pas simple, past progressive, past perfect simple, past perfect progresssive, Unit 3 – Combining past and present, Unit 4 – the future,Unit 5 – Conditionals,Unit 6 – Verb combinations, Unit 7 – Passives, Unit 8 – Modal verbs Unit 9 – Multi-word verbs, Unit 10 – Adverbs, Unit 11 – Nouns – identifying people and things, Unit 12 - Identifying nouns – articles, quantifiers, Unit 13 – decribing nouns, Unit 14 – functions,Unit 15 – Focusing on informatik,Unit 16 – Business communication skills.Answer key.Je skvělým pomocníkem pro studium obchodní angličtiny, veškerá probíraná témata vychází z reálné OA.Kniha je absolutně nová,cena 180 Kč
Skripta, učebnice 180,-
Market Leader International Managem
Učebnicre je absolutně nová a je jedinečným studijním materiálem nejen pro studenty angličtiny, ale i manažery a širokou veřejnost, neboť se detailně v 18 kapitolách věnuje problematice mezinárodního managementu. Kniha obsahuje následující lekce: Unit1 Company structure Unit 2 The global company Unit3 Global production Unit 4 Entering a foreign market Unit 5 International mergers Unit6 Business in the 21st century Unit 7 Corporate cultures Unit 8 Global careers Unit 9 Management attitudes in Germany and Britain Unit 10 The value of MBAs Unit 11 Recruiting internationally Unit 12 Selecting international managers Unit 13 Training across cultures Unit 14 International management development Unit 15 Thinking global, acting local Unit 16 Routes to top management Unit 17 Overseas postings Unit 18 Returning home Glossary, Key,Tests.Kniha je skvělým pomocníkem pro studium obchodní angličtiny.Kniha je absolutně nová,nepoužitá,cena 180 Kč, po Praze je možné osobní předání.
Skripta, učebnice 180,-
World Club 3 – student´s book prein
Tato metoda klade důraz především na slovní zásobu, věnuje se také důkladnému vysvětlení novým gramatickým jevům. Obsahuje 6 modulů ve který jsou probírána tato témata: city, yersterday, nature, fantasy, sport, people. Rozvíjí také dovednosti čtení, psaní, poslech, správnou výslovnost. V závěru je celá gramatika shrnuta do několika gramatických testů. World Club 3 –Activity Book doplňuje učivo hlavní knihy. Učebnice jsou zcela nové, nepoužité, cena celého setu je 200 Kč.
Skripta, učebnice 200,-
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Praha-východ - Bazar knih, bazar učebnic, skript, časopisů nabizí knižní tituly různých žánrů (drama, dětské knížky, kuchařky, skripta, knihy pro vysokoškoláky a další). Kupte nebo prodejte časopis, mapy, knihy na inzerci a bazaru knih. ,knihy, učebnice pro střední školy, učebnice, prodej knih, prodej učebnic, burza učebnic, skripta, bazar knih, bazar učebnic, knihkupectví, prodej knih, knihkupectví, online knihy


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace