Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy
DOPORUČUJEME
*japonsko-český velký studijní znakový slovník,david labus,jan sykora paseka puvodní cena 740kč a nyní dohodou
*japonsko-český velký slovník ivan krouský ,františek silar leda puvodní cena 699kč a nyní dohodou
*praktická vietnamština TIENG VIET THUC HANH-fortuna za 200kč
*Romsko-český a česko-Romský kapesní slovník-M.hubschmannová,h.šebková,A.žigová spn -dohodou
*finpublishing francouzsko-český/česko-francouzský studijní slovník 1416 stran-Dohodou
*česko-indonesia jaroslav Olša leda za 260kč
*nový slovník cizich slov pro 21 století-M.bartáka,j.vebrová,R.rychlá
Plot za 175kč
*Německo-český slovník základní slovní zásoby-frekvenční slovník,Dr.věra nováková interkontakt servis praha 1992 za 100kč
*francouzsko-český a česko-francouzský velký slovník v.vlasák 345 ticíc leda ZA 400kč
*základy astrologie bernd a.mertz-knižní klub za 100kč
*sociologie politiky emanuel pecka grada za 210kč
*základy sociologie eliška novotná grada za 175kč
To jsou nové věcí-dohod je možné
Číslo inzerátu  |  294197
Vloženo  |  20. 04. 2010
Změněno  |  20. 04. 2010
Stav  |  starší
Druh  |  nabídka
Kraj  |  Hlavní město Praha
Okres  |  Praha 1
Zvýrazněn do  |  nezvýrazněn
Topován do  |  netopován
Poslední topování  |  netopován
Zvýhodnit inzerát >> Přidat do výběru >> Zrušit inzerát >> Archiv podobných inzerátů >>

Cena: dohodou

levně a nové slovníky,sociologie - Kontaktní údaje

Jméno a příjmení  |  Benoit yambo
Ulice  |  
Město  |  praha
Kraj  |  Hlavní město Praha
Okres  |  Praha 10
Telefon  |  +420775317342
Email  |   Zjistit Email >>


Hodnocení uživatele  |  0 pozitivní / 0 záporné  
přejít na hodnocení >>
další inzeráty od inzerenta >>

levně a nové slovníky,sociologie - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

ÚZ 1160 Ochrana spotřebitele
Prodám ÚZ 1160 Ochrana spotřebitele + Spotřebitelský úvěr (Zákon č. 257 2016 Sb.).
Skripta, učebnice 29,-
Vysokoškolské diplomy a maturity
Vysokoškolské diplomy - Včetně dodatku Diploma supplement a zasložkování Maturitní vysvědčení - Originální SEVT tisk + Vyuční listy - libovolný výběr školy i ročníku - k jednotlivým dokumentům je možno dodat vidimaci/úředně ověřenou kopii - osvědčení pravosti dokumentu. - vyhotovení probíhá do 2 dní v Profesionální kvalitě BEZ nutnosti platby předem. Po vyhotovení obdržíte ukázky finální práce pro kontrolu, úhrada až po souhlasu s výslednou prací. (V případě nespokojenosti Vracení částky) Preferuji pouze seriózní klienty, plnou anonymitu a diskrétní průbeh celého obchodu po obě strany účastněných. Pro detailnější informace a diskrétnější formu komunikace mne kontaktujte skrze aplikaci :Wickr (pro telefony i PC), kde mám přezdívku trailless WickrMe: trailless Email: trailless protonmail.com
Skripta, učebnice 8 000,-
Skripta-strojní fakultaVŠB-OV
-Algebra a anlytická geometrie-1ks -Základy deskriptivní a konstrukční geometrie3díl-2ks, 4díl-2ks -Sbírka řešených příkladů z deskriptivní a konstrukční geometrie-díl 1-2ks,díl3-1ks,díl4-2ks -Sbírka řešených příkladů z deskriptivní a konstruktivní geometrie-Mongeova projekce-1ks -Základní úlohy z konstruktivní a deskriptivní geometrie(pracovní listy)-1ks -Základy chemie pro strojní obory -Příklady z chemie pro strojní obory -Nauka o materiálu I -Programy do cvičení z nauky o materiálu I -Základy strojnictví I,II -Matematika pro přípravný kurz a přijímací zkoušku na VŠB OV -Základy matematiky pro bakaláře I -Matematika II -Cvičení z matematiky II
Skripta, učebnice dohodou
Matematika pro netech.obory.....
Prodam 1. a 2. díl ucebnice matematika pro netechnicke obory soš a sou, (vyfocen jen prvni dil) velmi dobry stav,mozno koupit i jednotlivě. Pri platbe predem na ucet postovne 35 kc, lze poslat i na dobirku dle ceniku pošty.
Skripta, učebnice 69,-
Zeměpis Ameriky, Asie a Evropy
Prodám učebnici Zeměpis Ameriky, Asie a Evropy pro 6. a7. ročník ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií. Nakladatelství Fortuna, Praha 2002
Skripta, učebnice 70,-
ANALÝZA DAT V MANŽERSKÉM ROZHODOVÁN
ANALÝZA DAT V MANAŽERSKÉM ROZHODOVÁNÍ AUTOŘI: RICHARD HINDLS,STANISLAVA HRONOVÁ,ILJA NOVÁK VYDALA GRADA PUBLISHING a.s.,PRAHA 1999 360 STRAN ČESKÉ VYDÁNÍ I. ISBN 80-7169-255-7 PEVNÁ VAZBA STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Skripta, učebnice dohodou
ASTRONOMICKÁ PŘÍRUČKA:MAREK WOLF
ASTRONOMICKÁ PŘÍRUČKA POD REDAKCÍ MARKA WOLFA PŘIPRAVILI: JAN HOLLAN,JAN MÁNEK,PAVLA POLECHOVÁ, JINDŘICH ŠILHÁN,VLADIMÍR VYNÝSEK,JAN VONDRÁK, MAREK WOLF,VLADIMÍR ZNOJIL VYDALA ACADEMIA,PRAHA 1992 200 STRAN(34 OBR.) ČESKÉ VYDÁNÍ I. ISBN 80-200-0467-X 03/3 21-089-92 MĚKKÁ VAZBA STAV KNIHY JE VÝBORNÝ A CENA DOHODOU.
Skripta, učebnice dohodou
PSYCHOGRAFIE(AUTOMATICKÁ KRESBA)
PSYCHOGRAFIE (AUTOMATICKÁ KRESBA) POZNATKY A VÝUKA AUTORKA: MARIE MACHKOVÁ VYDALO NAKLADATELSTVÍ JIH V ROCE 2006 POČET STRAN CELKEM:320 PEVNÁ VAZBA ISBN 80-86266-08-7 ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Skripta, učebnice dohodou


<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

*japonsko-český velký studijní znakový slovník,david labus,jan sykora paseka puvodní cena 740kč a nyní dohodou *japonsko-český velký slovník ivan krouský ,františek silar leda puvodní cena 699kč a nyní dohodou *praktická vietnamština TIENG VIET THUC HANH-fortuna za 200kč *Romsko-český a česko-Romský kapesní slovník-M.hubschmannová,h.šebková,A.žigová spn -dohodou *finpublishing francouzsko-český/česko-francouzský studijní slovník 1416 stran-Dohodou *česko-indonesia jaroslav Olša leda za 260kč *nový slovník cizich slov pro 21 století-M.bartáka,j.vebrová,R.rychlá Plot za 175kč *Německo-český slovník základní slovní zásoby-frekvenční slovník,Dr.věra nováková interkontakt servis praha 1992 za 100kč *francouzsko-český a česko-francouzský velký slovník v.vlasák 345 ticíc leda ZA 400kč *základy astrologie bernd a.mertz-knižní klub za 100kč *sociologie politiky emanuel pecka grada za 210kč *základy sociologie eliška novotná grada za 175kč To jsou nové věcí-dohod je možné, prodám, na prodej,levně a nové slovníky,sociologie, prodám, na prodej


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace