Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Liberec Bazar knih, učebnic, levné knihy, učebnice

Inzerce a bazar knih nabízí levné knihy a učebnice. Inzertní rubrika obsahuje i další rubriky jako inzerci časopisů, map, manuálů a návodů aj. Inzerce je zdarma. Inzerát knih, učebnic můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, prodejce knih, antikvariáty nabízíme VIP účet s vlastním e-shopem.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Zlevnění knih o 30%
Zlevnění knih o 30% a dalšího sortimentu zboží nabízí antikvariát King. Zlevnění se týká také 25 000 starých pohlednic, více než 2 000 exlibris z celého světa, tisícovky starých map, grafických listů, originálních kreseb, akvarelů a olejomaleb předních českých i zahraničních umělců. Zlevnili jsme také sběratelsky cenné knihy vydané do roku 1800 a v průběhu 19. století. Naši bohatou nabídku najdete na webu. Vybrané zboží zasíláme na dobírku s připočítáním poštovného. Při placení předem na bankovní účet je poštovné poloviční. Těšíme se na vaše objednávky. Máme dobře fungující záznamovou službu na knihy, které hledáte. Stačí zaslat jejich seznam na náš e - mail.
Antikvariáty dohodou
Kniha o Bohumilu Hrabalovi
Střemhlavý let v kleci (hovory s Bohumilem Hrabalem a jiné texty). Osobité svědectví Josefa Krále o setkáních se spisovatelem Bohumilem Hrabalem v letech 1984 - 1986. Začátky trilogie jsou před třiceti lety v samizdatových vydáních a konce v naší pošpatnělé demokracii. Vázaná kniha o 352 stranách ilustruje osmnáct autorových obrazů. Ukázka z kritických ohlasů: „Z knihy vystupuje velmi sugestivně obraz života za totality i po roce 1990 vnímaný senzibilitou mimořádně citlivou. Každý z těch „hranatých míčků“ je básní v próze“. Z původní ceny 285 jsme zlevnili na 199 Kč. Letos si celý kulturní svět připomene nedožité sté výročí narození B. Hrabala. Připojte se k nám i Vy.
Ostatní knihy 199,-
Dětské knihy II.
Zde zveřejňuji další dětské knihy. Ceny jsou jako minule přímo v obrázcích
Dětská literatura dohodou
Dětské knihy I.
Dobrý den, nabízím dětské knížky pro předškolní i školní věk. Většina z nich je ve výborném stavu, hodí se i jako dárek k vánocům
Dětská literatura dohodou
Kniha o B. Hrabalovi
Josef Král: Střemhlavý let v kleci (hovory s Bohumilem Hrabalem a jiné texty) Vlastnoručně vytvořená, vázaná kniha, 352 stran s barevnou obálkou a originálními grafikami - laserovými obrazy vkomponovanými přímo do knihy. Další náhledy ilustrací mohu předem poslat emailovou poštou. Krásný dárek. Omezený počet výtisků. Podepsáno autorem. Vychází vlastním nákladem, s předmluvou literárního teoretika, překladatele a filosofa PhDr. Jiřího Pechara. Osobité svědectví o setkáních s významným českým spisovatelem Bohumilem Hrabalem v letech 1984 - 1986, kdy psal trilogii Svatby v domě, Vita Nuova a Proluky.
Beletrie 250,-
Jan Werich - deset knížek
Soubor deseti knih od Jana Wericha nebo o Janu Werichovi, hry Osvobozeného divadla od Jana Wericha a Jiřího Voskovce, Jiřího Voskovce Klobouk ve křoví a rozhovory s Janem Werichem - ve dvou vydáních - proto je na fotografiích 11 svazků. Můžete si vybrat, které vydání byste chtěli zaslat. Jako bonus mohu nabídnout obě. Všechny nabízené knihy jsou ve vynikajícím stavu zachovalosti a nabízeny jako soubor. Náhledy všech pošlu e-mailem. Nabízím i jinou oddychovou literaturu či klasickou beletrii našich i světových spisovatelů - pošlu seznam. Ideální čtení na dovolenou. Vhodné i jako dárek k vánocům.
Beletrie 800,-
Prázdninové slevy 20%
Od 1. června nejen na beletrii, ale i odbornou literaturu, časopisy, mapy, staré pohlednice, ex libris, grafické listy, olejomalby, akvarely a kresby českých a zahraničních výtvarníků.
Ostatní knihy dohodou
Plavci - Margaret Elphinstone
Plavci - Margaret Elphinstone
Romány 150,-
Murphyho zákony - kompendium
Murphyho zákony - kompendium - Karl Wagner
Zábavné 80,-
Fiesta nueva 1
Prodám učebnici španělštiny (pro střední a jazykové školy) Fiesta nueva 1. díl + CD. (Autoři: Jana Králová, Milada Krbcová, Alena Dekanová, Pablo Chacón Gil; Nakladatelství FRAUS, 2008). Je nová, téměř nepoužitá.
Skripta, učebnice 299,-
Základy účetnictví
Prodám skripta na účetnictví: Základy účetnictví podnikatelských subjektů - Doc. Dr. Ing. Olga Hasprová, Technická univerzita v Liberci, 2009. Místy popsaná zvýrazňovačem, jinak v pořádku.
Skripta, učebnice 100,-
Knižní příběhy z Pony Clubu
Prodám beletrie a romány o koních. Knihy jsou v dobrém stavu. Cena uvedena za kus.
Beletrie 70,-
Obecná biologie pro gymnázia 3.přep
Prodám tuto učebnici, úplně nová, nezničená ISBN80-7168-714-6
Ostatní knihy 100,-
Skripta - ekonomická fakulta
Prodám starší knihy, stav super, jen někde je text zvýrazněn zvýrazňovačem. VNITROPODNIKOVÉ ÚČETNICTVÍ - Král,Holínská,Misterková, Pospíšilová - TRIZONIA 1994 - 40KČ METODY STATISTICKÉ ANALÝZY PRO EKONOMY - Hindls, Kaňoková - Management Press 1997 - 130KČ EKONOMIE - samuelson,Nordhaus-Svoboda 1995 - 250kč MIKROEKONOMIE - Soukupová,Hořejší-Management Press 2000 - 260KČ FINANČNÍ ŘÍZENÍ PODNIKU - VALACH-Ekopress1997-100Kč ELEMENTÁRNÍ STATISTICKÁ ANALÝZA - Cyhelský, Kahounová,Hindls - Management Press 1996 - 100Kč HOSPODÁŘSKÁ POLITIKA - URBAN a kol. - Victoria Publishing 1994 - 50Kč DĚJINY EKONOMICKÝCH TEORIÍ - Sojka a kol.-VŠE 1998 - 50KČ OPERAČNÍ VÝZKUM - Zimola - Vysoké učení technické v Brně 1999 - 50KČ STATISTIKA B řešené příklady - Jarošová - VŠE 1997 - 40KČ STATISTIKA A Sbírka příkladů ze statistiky - Bílková,Arltová - VŠE 1997 - 60 KČ STATGRAPHICS - zadávání úloh - VŠE 1996 - 10KČ ÚČETNÍ INFORMACE PRO VNITROPODNIKOVÉ ŘÍZENÍ - Svoboda - VŠE 1998 - 60KČ
Skripta, učebnice dohodou
OSVĚDČENÁ PŘÍPRAVA K MATURITĚ
Ucelená, přehledná, osvědčená příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na střední i vysoké školy! KNIHY JSOU ZCELA NOVÉ!! - Matematika a fyzika ( původní cena 429,-, prodám za 250,- ) - Český jazyk a literatura ( původní cena 576,- , prodám za 350,- ) ( oba kusy za 500,- )
Skripta, učebnice 600,-
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.

Liberec - Bazar knih, bazar učebnic, skript, časopisů nabizí knižní tituly různých žánrů (drama, dětské knížky, kuchařky, skripta, knihy pro vysokoškoláky a další). Kupte nebo prodejte časopis, mapy, knihy na inzerci a bazaru knih. ,knihy, učebnice pro střední školy, učebnice, prodej knih, prodej učebnic, burza učebnic, skripta, bazar knih, bazar učebnic, knihkupectví, prodej knih, knihkupectví, online knihy


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace