Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Jihlava Bazar knih, učebnic, levné knihy, učebnice

Inzerce a bazar knih nabízí levné knihy a učebnice. Inzertní rubrika obsahuje i další rubriky jako inzerci časopisů, map, manuálů a návodů aj. Inzerce je zdarma. Inzerát knih, učebnic můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, prodejce knih, antikvariáty nabízíme VIP účet s vlastním e-shopem.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Prodám knihy Jiřího Kulhánka
Prodám celou sérii knih autora Jiřího Kulhánka. Cenu nabídněte.
Sci-fi dohodou
SLOVNÍK MEDIÁLNÍ KOMUNIKACE
Prodám nový nepoužitý SLOVNÍK MEDIÁLNÍ KOMUNIKACE. Slovník se soustřeďuje zejména na základní pojmy vyskytující se v nejznámějších komunikačních teoriích, zabývajících se vztahem médií a společnosti. Jednotlivá hesla mapují různé vědy, které souvisejí s mediální komunikací (psychologii komunikace, sémiotiku, sociologii), vysvětlují však také pojmy týkající se sdělovacích prostředků a sociální komunikace. Kniha je dílem našich předních odborníků na mediální studia a zároveň prvním soustavným českým vědeckým projektem, který zachycuje současný stav mediální vědy. Obsahuje více než 200 hesel týkajících se žurnalistiky, teorií komunikace a fenoménů souvisejících s masovými sdělovacími prostředky. Autor Irena Reifová a kolektiv. ISBN 80-7178-926-7. CENA 325 Kč + 40 Kč poštovné (původní cena 465 Kč)
Skripta, učebnice 325,-
Atentát na Hitlera v Jihlavě?
Autor Jiří Vybíhal. 180 stran a 175 fotografií, které ještě nebyly zveřejněné. Příběhy například o krvavých oslavách slunovratu v Jihlavě, o Stonařově, o zlaté pamětní knize Jihlavy, o vraždě v internačním táboře ve Stonařově po válce. Stěžejní je životopis atentátníka Jana Appelffelda z Jihlavy včetně jeho fotografie.
Ostatní knihy 500,-
Ruční žehlíř, obsluha ruč-3.BHV, s.
Ruční žehlíř, obsluha ručního mandlu (91333)ve firmě 3.BHV, s.r.o.<br /> Plný úvazek v obci Jihlava, požadujeme vzdělání Střední odborné (vyučen)<br>Poznámka:Střední odborné (vyučen)<br><br>kontakt:<br />Adamová Iva<br>telefon: +420 567 310 434<br><br />3.BHV, s.r.o.<br>Mlýnská 4916<br>586 01 Jihlava<br>
Beletrie dohodou
Velká výletní kniha česká republika
Pro každého něco . Na více jak stech trasách, křížem krážem po naší vlasti, se s námi můžete vypravit po horách, dolinách, městech, cestou necestou. Kniha je spojením tělesného výkonu s kulturním poznáním pro celou rodinu.A co doma nastudujete, vezmete si s sebou do kapsy či batohu Takže Hezké putování Běžná cena 899 Kč POŠTOVNÉ A BALNÉ: 50 pro každého kdo rád cestuje a také velice vhodné jako dárek
Mapy, průvodce 420,-
koupím testy s výsledky k new headw
Koupím testy s výsledky k new headway intermediate the new edition( stop and check, progress). Prosím nabídněte!!!
Skripta, učebnice dohodou
Učebnice
Prodám knihy: Klodner:Sbírka úloh z matematiky pro OA, nak. Klodner 75,- V. Martínková a kol.: Literatura 1, nakl. Tripolia 72,- V. Martínková a kol.: Čítanka 1, nakl.Tripolia 104,- M. Čechová: Český jazyk pro 1. ročník SOŠ, SPN a.s. 82,- Hudcová, Kubičíková:Sbírka úloh z mat. pro SOŠ, SOU a nástavbové studium, nakl. Prometheus 161,- Chemie pro stud. obory SOŠ a SOU nech. zaměření, Blažek,Fabini, SPN, a.s. 124,- Čapek, Pátek: Dějepis pro SOŠ, nakl. Scientia 216,- J. Kroužek, Kuldová: Technika administrativy 1.díl, nakl.Fortuna 80,- UČEBNICE JSOU ÚPLNĚ NOVÉ!!!! KOUPILA JSEM SI JE NA HOTELOVKU DO VELMEZU KAM JSEM STEJNĚ PAK NEŠLA..
Ostatní knihy dohodou
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Jihlava - Bazar knih, bazar učebnic, skript, časopisů nabizí knižní tituly různých žánrů (drama, dětské knížky, kuchařky, skripta, knihy pro vysokoškoláky a další). Kupte nebo prodejte časopis, mapy, knihy na inzerci a bazaru knih. ,knihy, učebnice pro střední školy, učebnice, prodej knih, prodej učebnic, burza učebnic, skripta, bazar knih, bazar učebnic, knihkupectví, prodej knih, knihkupectví, online knihy


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace