Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Jičín Bazar knih, učebnic, levné knihy, učebnice

Inzerce a bazar knih nabízí levné knihy a učebnice. Inzertní rubrika obsahuje i další rubriky jako inzerci časopisů, map, manuálů a návodů aj. Inzerce je zdarma. Inzerát knih, učebnic můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, prodejce knih, antikvariáty nabízíme VIP účet s vlastním e-shopem.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

ČZU VSRR kombinované studium
Prodám materiály a vybraná originální skripta (viz. níže) pro kombinované studium na ČZU veřejná správa a regionální rozvoj. K dispozici i řada okopírovaných skript, které jsou součástí prodávaných materiálů. Pro kontakt využijte e-mail. ČMEJREK, Jaroslav. Zemědělství a venkov v politickém procesu: úvod do studia problematiky. PECHAČOVÁ, Zdeňka a Ludmila NATOVOVÁ. Komunikace pro ekonomy. SOUKUP, Alexandr. Mezinárodní ekonomie: cvičebnice. ŽEHROVÁ, Jana a Daniela PFEIFEROVÁ. Finance municipalit. TICHÁ, Ivana a Jan HRON. Strategické řízení.
Skripta, učebnice 1 000,-
Peněžní ekonomie a bankovnictví 2.v
Peněžní ekonomie a bankovnictví 2. vydání, Management Press, ve velmi dobrém stavu
Skripta, učebnice 450,-
Učebnice pro gymnázia a SŠ
Nabídka: Fyzika pro gymnázia - Optika - 50Kč Fyzika pro gymnázia - Elektřina a magnetismus - 70Kč Fyzika pro gymnázia - Molekulová fyzika a termika - 60Kč Fyzika pro gymnázia - Mechanické vlnění a kmitání - 60Kč Fyzika pro gymnázia - Astrofyzika - 80Kč Sbírka řešených úloh z fyziky III. - K. Bartuška - 80Kč Sbírka řešených úloh z fyziky IV. - K. Bartuška - 80Kč Základy filosofie, etiky - 65Kč Základy stároprávní teorie, ekonomie a ekonomiky, neformální logiky - 60Kč Chemie - organická a bochemie II. - 60Kč Zoologie - 180Kč Atlas světových dějin 2.díl - středověk - novověk - 90Kč Dějiny středověku - 100Kč Čítanka II. K literatuře v kostce - 80Kč Čítanka II. K literatuře v kostce - 70Kč Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy - 70Kč Deskriptivní geometrie pro střední školy I - 60Kč Deskriptivní geometrie pro střední školy II - 60Kč Mluvnická a slohová cvičení ke stručné mluvnici české - 50Kč Slevy, způsob dopravy a platby po domluvě.
Skripta, učebnice dohodou
knížky s koňskou tématikou
Nabízím k prodeji knížky z pony klubu ==> pevná vazba 50 kč - koně v ohrožení - přízrak z grinshillského lesa - poslední šance pro drahokam - šepot v nebezbečí - útěk k oceánu - strach o diabla - záhada jezera echo - hříbě jménem naděje - nebezpečné léto 2 - první velké závody - naděje vítězí - přes překážky - tajemství v písku - osudové přátelství - závod s časem ==> lepená vazba 40Kč - edice Srdíčko 2,3,4,5,6,7 - kůň na balkoně - kája míří do černého - kupředu kájo
Romány dohodou
Různé učebnice
Různé učebnice Matematiky, Fyziky, Strojnictví, Češtiny. Pro gymnázia i střední odborné školy. Velmi levně!!
Skripta, učebnice dohodou
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Jičín - Bazar knih, bazar učebnic, skript, časopisů nabizí knižní tituly různých žánrů (drama, dětské knížky, kuchařky, skripta, knihy pro vysokoškoláky a další). Kupte nebo prodejte časopis, mapy, knihy na inzerci a bazaru knih. ,knihy, učebnice pro střední školy, učebnice, prodej knih, prodej učebnic, burza učebnic, skripta, bazar knih, bazar učebnic, knihkupectví, prodej knih, knihkupectví, online knihy


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace