Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Šumperk Bazar knih, učebnic, levné knihy, učebnice

Inzerce a bazar knih nabízí levné knihy a učebnice. Inzertní rubrika obsahuje i další rubriky jako inzerci časopisů, map, manuálů a návodů aj. Inzerce je zdarma. Inzerát knih, učebnic můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, prodejce knih, antikvariáty nabízíme VIP účet s vlastním e-shopem.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Prodám železniční mapy
Prodám: 1. Mapu "Železniční mapa Republiky Československé"(příloha k letnímu jízd. řádu ČSD)22.5.1955, rozměr 50 x 26,5, zachovalá 2. Mapu "Železniční tratě Republiky Československé", jinak stejné jak mapa 1. Cenu nabídněte za obě.
Mapy, průvodce dohodou
Prodám mapy Prahy
Prodám: 1. Mapu "Prag", v měř. 1:225000,rozměr 23,5 x20 cm (na papíře) 2. Mapu "PRAHA",rozměr 70 x 53, měř. 1:16.000, z roku 1944, s popisem ulic česky a německy (plánek s 36 stránkovým popisem ulic a pod.),na papíře, nutno podlepit). Cenu nabídněte za obě.
Mapy, průvodce dohodou
Prodám staré mapy
1. Prodám mapu "Republika Československá", vydalo Studium vyd. družstvo prof. a učit. v Brně,měř. 1:1,500.000, XXIV vydání (na papíře, s podlepenými ohyby), rozměr 66 x 32 cm, schváleno výnosem min. školství ze dne 14.8.1934. 2.Prodám mapu "Příruční mapa Československé republiky", XI přeprac. vydání, 1936, vytištěno v čs. voj. zeměpis. ústavu,schváleno jako dotisk pro školní rok 1945/1946, měř. 1:1,500.000(na papíře, s podlepenými ohyby), rozměr 66 x 42 cm. Cenu za obě nabídněte.
Mapy, průvodce dohodou
Prodám sci-fi a fantazy knihy
Prodám sci-fi a fantazy knihy,některé jako npř.od Heinleina jsou úplně nové.Seznam na požádání zašlu.
Sci-fi 100,-
prodám knihy všech žánrů
starší i nové, dobrý stav, dle foto
Zábavné 1,-
prodám mix knih
Prodám staré knihy nejvyšší nabídce. Seznam knih (STAV RŮZNÝ) - to co jsem na nich vyčetl, pokud máte zájem, mám i fotky některých. 1. Claudii Fleurii - Historia ecclesiastica - latine reddita, tomus VII - edito Seconda - 786 stran (MDCCLXVIII) 2. Legatio Aflictae Germaniae - Soliloquia cum Maria, 448 stran (MDCLXXXX) 3. R.P. Hunolt dom festconciones - tom I., 664 stran (z roku 1746) 4. Claudii Fleurii - Historia ecclesiastica R.P. Alexandro - tomus LVI - 718 stran (MDCCLXXVII) 5. Die Arzitinim Hause von Dr. Med. Jenny Springer - Band I. - 740 stran (z roku 1925) + 6. To stejný - akorát band II. 7. Brehms -Tierleben III. tel. --181 stran (z roku 1929) 8. Knaurs konversations leksikon A - 2 Berlin 1932, 1876 sloupků -35000 stichworter, 2600 ilustrationen 9. Lehr Buch der Pflanzenkunde - Josef Bubeníček -224 stran (z roku 1902) 10. Zafchen Frembworterbuch in welchem 17000 fremde worter - 672 stran (kapesní z roku 1847) 11. Langenscheidts - celý seznam na vyžádání
Ostatní knihy dohodou
uč.pro střed.zdravot.školu 1.ročník
učebnice pro střední zdravotnické školy 1.ročník
Skripta, učebnice dohodou
prodám starší knihy dle seznamu
B Prus Farao Běhounek Robinsoni z Kronborku Bergius Čingischán Cook Cesta kolem světa Cooper Stopař Doyle Návrat Sherlocka Holmese Doyle Poslední poklona Sherlocka Holmese Doyle Pes Baskervilský E.T.Seton Rolf Zálesák E.T.Seton Dva divoši Emil Holub Cesta do země Mašukulumbů Féval Hrbáč Grygar Vesmír Hamilton Buffalo Bill Jesse James Henrichová Synové velké medvědice Hugo Chrám Matky boží v Paříži I.Olbracht Dobyvatel Jirásek Temno London Mezi zlatokopy Luskač Revír bez hranic Luskač Odkaz lovce tajgy M.V.Kratochvíl Objevitelé a dobyvatelé Miloš Bič Stopami dávných věků Mrštíkové Rok na vsi Němcová Babička Poe Jáma a kyvadlo Seget Naší přírodou Schuberová Syn čarodějnice,V dáblově mlýně Synkiewicz Potopa Synkiewicz Křižáci Synkiewicz Quo vadis Synkiewicz Pan Wolodyjovski Vilém Heckel Lidé,země,čas Zeman Vzestup a pád české soc. dem. Zeman Jak jsem se mýlil v politice Zikmund,Hanzelka Přes kordillery Zikmund,Han
Zábavné dohodou
Manikér, manikérka (51435-Petra Kub
Manikér, manikérka (51435)ve firmě Petra Kubalíková<br /> Plný úvazek v obci Zábřeh, požadujeme vzdělání Střední odborné (vyučen)<br>Poznámka:Střední odborné (vyučen)<br><br>kontakt:<br />Kubalíková Petra<br>telefon: +420 737 651 400<br><br />Petra Kubalíková<br>Havlíčkova 524<br>789 01 Zábřeh<br>
Beletrie dohodou
Kadeřník pánský (51413)-Predajňová
Kadeřník pánský (51413)ve firmě Predajňová Věra<br /> Plný úvazek v obci Šumperk, požadujeme vzdělání Střední odborné (vyučen)<br>Poznámka:Střední odborné (vyučen)<br><br>kontakt:<br />Predajňová Věra<br>telefon: +420 721 404 333<br><br />Predajňová Věra<br>Jesenická 464<br>787 01 Šumperk<br>
Beletrie dohodou
Easy english
Nejlepší způsob, jak zvládnout angličtinu! Nabízím angličtinu v 6ti šanonech, říkám 6ti, protože u jednoho je rozbitá spona. Samozřejmě dá se to spravit. Každý šanon má 28 čísel a ke každému číslu je kazeta. Každý šanon má zásobník na kazety. V každém časopise se přiučíte něco nového. Naučíte se správně vyslovovat, správně psát, správný pořádek vět, překládat z češtiny do angličtiny a naopak, dočtete se jak v češtině, tak v angličtině zajímavosti o celém světě. Jsou zde i články o slavných osobnostech ze všech koutů světa. Samozřejmě je zde i slovníček. Tyto časopisy jsou nové, nikdy nepoužity. Za těchto 168 čísel jsem dala kolem 8tisíc.
Cizojazyčné knihy 3 000,-
Prodám knihy o umění
Prodám knihy o umění hlalvně o malířích. V případě zájmu pošlu e-mailem seznam
Encyklopedie dohodou
Prodám knihu Atlas ČSR dějin
Mohu poslat fotoAtlas ČSR dějin, vydala ústřední správa geodézie a kartografie 1965, rozměr 44x51 cm, vše podané formou map a textů.
Antikvariáty dohodou
Prodám učebnice pro gymnázium (hlav
Prodám učebnice: -Čítanka v kostce 1-4(Marie Sochrová) -Přehled literatury 1-4 (Vladimír Prokop)-podtrhaná -Český jazyk 4 (Věra Martínkavá) -Filozofie (Tomáš Měšťánek) -Fyzika-mechanické kmitání a vlnění a elektřina a magnetismus -Zeměpis ČR -Tangram 1b a 2a - vyplněné -Face to face pre intermediete - vyplněné -New headway elementary - vypněné -Ven 1 - z půlky vyplněné - skripta na zsv (gym. špk.) -skripta výtvarky (gym. špk.) -Maturitní témata v nj 25+5 - půlka vyplněná -Wir wiederholen zum abitur a deutschespachende lände Ceny domluvou.
Skripta, učebnice dohodou
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.

Šumperk - Bazar knih, bazar učebnic, skript, časopisů nabizí knižní tituly různých žánrů (drama, dětské knížky, kuchařky, skripta, knihy pro vysokoškoláky a další). Kupte nebo prodejte časopis, mapy, knihy na inzerci a bazaru knih. ,knihy, učebnice pro střední školy, učebnice, prodej knih, prodej učebnic, burza učebnic, skripta, bazar knih, bazar učebnic, knihkupectví, prodej knih, knihkupectví, online knihy


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace