Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy
DOPORUČUJEME
Učebnice je určena pro výuku ve školách a kursech a také pro samostatné studium. Doplňuje ji žákovský pracovní sešit + klíč ke cvičení.

knihy: učebnice francouzština pro začátečníky - Le Français pour vous + cvičebnice
autor: M. Pravdová
informace: učebnice obsahuje 26 lekcí (4 roky sředoškolského studia), slovníček ke každé lekci + francouzsko-český slovník; velmi srozumitelně vysvětlená gramatika; texty v podobě dialogů
počet stran: 375
další informace: texty, většinou dialogické, uvádějí příběh českého studenta, který tráví prázdniny ve Francii (otázky, správná skladba vět, jak poděkovat, požádat o informaci atd. - PŘEDSTAVUJÍ PRAKTICKÉ SITUACE, SE KTERÝMI SE NEJČASTĚJI SETKÁME V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ)

V PŘÍPADĚ ZÁJMU MOŽNO PŘILOŽIT DALŠÍ UŽITEČNÉ VYPRACOVANÉ PAPÍRY (zahrnují podrobnější vysvětlení gramatiky a rozšířenou slovní zásobu - ovoce a zelenina, jídla, oblečení, místnosti, části domu, obchody, nejznámnější památky atd.). cena 90 Kč (1 kopie = 1,5 Kč)

cena poštovného: 40 Kč
Číslo inzerátu  |  569492
Vloženo  |  01. 04. 2013
Změněno  |  01. 04. 2013
Stav  |  starší
Druh  |  nabídka
Kraj  |  Vysočina
Zvýrazněn do  |  nezvýrazněn
Topován do  |  netopován
Poslední topování  |  netopován
Zvýhodnit inzerát >> Přidat do výběru >> Zrušit inzerát >> Archiv podobných inzerátů >>

Cena: 375 ,-Kč

FRANCOUZŠTINA PRO ZAČÁT. M.Pravdová - Kontaktní údaje

Jméno a příjmení  |  Klára Šemberková
Ulice  |  226
Město  |  Nové Město na Moravě
Kraj  |  Vysočina
Okres  |  Žďár nad Sázavou
Telefon  |  724595875
Email  |   Zjistit Email >>


Hodnocení uživatele  |  0 pozitivní / 0 záporné  
přejít na hodnocení >>
další inzeráty od inzerenta >>

FRANCOUZŠTINA PRO ZAČÁT. M.Pravdová - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Půjčka jednotlivcům ve velmi naléha
Ahoj pane / paní, dovolte mi, abych vás dnes kontaktoval. Chtěl bych vás informovat, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Máte-li zájem, kontaktujte prosím tento e-mail: sarbinekavaldo25@gmail.com
Skripta, učebnice 50 000 000,-
PRODÁM UČEBNICI JČ PRO CIZINCE
prodám učebnici českého jazyk pro cizince jazyk. úroveň B2
Skripta, učebnice 300,-
Matematika 5 Fraus
Prodám: Matematika pro 5. ročník ZŠ nakladatelství FRAUS: učebnice, pracovnovní sešit 1+2, příručka učitele. Nepoužité.
Skripta, učebnice dohodou
HISTOLOGIE PŘEKLAD 3.VYDÁNÍ 2012
HISTOLOGIE PŘEKLAD 3.VYDÁNÍ AUTOR : RENATE LŮLLMANN-RAUCH VYDALO NAKLADATELSTVÍ GRADA PUBLISHING a.s.,PRAHA 2012 MĚKKÁ VAZBA POČET STRAN :576 ČESKÉ VYDÁNÍ ISBN 978 -80-247-3729-4 STAV KNIHY JE NOVÝ A CENA JEN PODLE DOHODY.
Skripta, učebnice dohodou
RUŠTINA PRO PRÁVNÍKY:J.REZKOVÁ
RUŠTINA PRO PRÁVNÍKY AUTORKA: JAROSLAVA REZKOVÁ VYDALA UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE,NAKLADATELSTVÍ KAROLINUM,PRAHA 2004 MĚKKÁ VAZBA 382 STRAN ČESKÉ VYDÁNÍ ISBN 80-246-0925-8 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Skripta, učebnice dohodou
RUSKO-ČESKÝ PRÁVNICKÝ SLOVNÍK
RUSKO-ČESKÝ PRÁVNICKÝ SLOVNÍK AUTOŘI: DOC.PHDR.MARIE CSIRIKOVÁ,CSc., NATAŠA KONÍČKOVÁ VYDALO NAKLADATELSTVÍ LINDE,PRAHA 2002 MĚKKÁ VAZBA 528 STRAN ČESKÉ VYDÁNÍ ISBN 80-7201-354-8 STAV KNIHY JE NOVÝ A CENA POUZE 999KČ.
Skripta, učebnice 999,-
ČESKO-RUSKÝ PRÁVNICKÝ SLOVNÍK
ČESKO-RUSKÝ PRÁVNICKÝ SLOVNÍK AUTOŘI: DOC.PHDR.MARIE CSIRIKOVÁ,CSc., NATAŠA KONÍČKOVÁ VYDALO NAKLADATELSTVÍ LINDE,PRAHA 2002 MĚKKÁ VAZBA 568 STRAN ČESKÉ VYDÁNÍ ISBN 80-7201-372-6 STAV SLOVNÍKU JE NOVÝ A CENA JEN 999KČ.
Skripta, učebnice 999,-
MANAGEMENT ZNALOSTÍ VYDAL C.H.BECK
MANAGEMENT ZNALOSTÍ AUTOR: JAN TRUNEČEK VYDALO NAKLADATELSTVÍ C.H.BECK PRO PRAXI , PRAHA 2004 MĚKKÁ VAZBA 131 STRAN ČESKÉ VYDÁNÍ I. ISBN 80-7179-884-3 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Skripta, učebnice dohodou


<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Učebnice je určena pro výuku ve školách a kursech a také pro samostatné studium. Doplňuje ji žákovský pracovní sešit + klíč ke cvičení. knihy: učebnice francouzština pro začátečníky - Le Français pour vous + cvičebnice autor: M. Pravdová informace: učebnice obsahuje 26 lekcí (4 roky sředoškolského studia), slovníček ke každé lekci + francouzsko-český slovník; velmi srozumitelně vysvětlená gramatika; texty v podobě dialogů počet stran: 375 další informace: texty, většinou dialogické, uvádějí příběh českého studenta, který tráví prázdniny ve Francii (otázky, správná skladba vět, jak poděkovat, požádat o informaci atd. - PŘEDSTAVUJÍ PRAKTICKÉ SITUACE, SE KTERÝMI SE NEJČASTĚJI SETKÁME V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ) V PŘÍPADĚ ZÁJMU MOŽNO PŘILOŽIT DALŠÍ UŽITEČNÉ VYPRACOVANÉ PAPÍRY (zahrnují podrobnější vysvětlení gramatiky a rozšířenou slovní zásobu - ovoce a zelenina, jídla, oblečení, místnosti, části domu, obchody, nejznámnější památky atd.). cena 90 Kč (1 kopie = 1,5 Kč) cena poštovného: 40 Kč, prodám, na prodej,FRANCOUZŠTINA PRO ZAČÁT. M.Pravdová, prodám, na prodej


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace