Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy
DOPORUČUJEME
Koupím staré knihy a časopisy vydané do roku 1948 dobrodružné,detektivky a jiné.Přijedu,zaplatím.
Děkuji za nabídky.
Číslo inzerátu  |  819206
Vloženo  |  12. 12. 2017
Změněno  |  12. 12. 2017
Stav  |  starší
Druh  |  poptávka
Místo  |  celá Česká republika
Zvýrazněn do  |  nezvýrazněn
Topován do  |  netopován
Poslední topování  |  netopován
Zvýhodnit inzerát >> Přidat do výběru >> Zrušit inzerát >> Archiv podobných inzerátů >>

Cena: dohodou

Staré knihy a časopisy - Kontaktní údaje

Jméno a příjmení  |  Miroslav Bělunek
Ulice  |  
Město  |  
Kraj  |  
Okres  |  
Telefon  |  +420704 352670
Email  |   Zjistit Email >>


Hodnocení uživatele  |  0 pozitivní / 0 záporné  
přejít na hodnocení >>
další inzeráty od inzerenta >>

Staré knihy a časopisy - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

VÝKLADOVÝ SLOVNÍK:MALÍŘSTVÍ,GRAFIKA
VÝKLADOVÝ SLOVNÍK .MALÍŘSTVÍ .GRAFIKA .RESTAURÁTORSTVÍ AUTOŘI: ROMAN KUBIČKA,JIŘÍ ZELINGER VYDALA GRADA PUBLISHING a.s.,PRAHA 2004 DOTISK 2013 344 STRAN MĚKKÁ VAZBA ISBN 978-80-247-9046-6 ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA POUZE PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
Dějiny českého výtvarného umění
Prodám 4.krásné a obsahově kvalitní knihy „Dějiny českého výtvarného umění od počátku do konce středověku = 2.díly a „ Dějiny českého výtvarného umění od počátku renesance do závěru baroka“, také dva díly. Vydala Čs. akademie věd. Bohaté barevné reprodukce a kresby na každé straně s doprovodným zajímavým a naučným textem. Umění pravěku, velkomoravská architektura, románksé gotické umění, nástěnné malířství, desková malba, dvorské malířství, pozdně gotické umění, knižní malba .. Knihy jsou nepoužité, zcela nové, perfektní stav. Velmi zajímavé i naučné.Vhodné i studenty příbuzných oborů. Stejné velikosti knih: 34 x 26.cm x 4.cm. Počet stran od 450 do 500. Cena za každou knihu: 199,- Kč. Mohu i poslat. Fota ráda pošlu. Brno
Ostatní knihy 199,-
JAN KRISTOFORI VYDALA FORTUNA 2000
JAN KRISTOFORI VYDALO NAKLADATELSTVÍ FORTUNA V PRAZE ROKU 2000 224 STRAN PEVNÁ VAZBA ISBN 80-7168-721-9 ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA JEN DOHODOU.
Ostatní knihy dohodou
DENÍKY A DOPISY Z LET 1914-1918
DENÍKY A DOPISY Z LET 1914-1918 VĚNOVANÉ ELIŠCE JANSKÉ AUTOŘI: FRANTIŠEK DRTIKOL,ERVINA DRTIKOLOVÁ-BOKOVÁ VYDALO NAKLADATELSTVÍ SVĚT,PRAHA 2001 176 STRAN PEVNÁ VAZBA ISBN 80-902986-0-5 ČESKÉ VYDÁNÍ STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA POUZE PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
KNIHA PROMĚN I-GING TAJEMNÁ ČÍNSKÁ
KNIHA PROMĚN I-GING TAJEMNÁ ČÍNSKÁ VĚŠTBA STAROČÍNSKÁ VĚŠTBA A FILOZOFIE AUTOR: RICHARD WILHELM VYDALO NAKLADATELSTVÍ EKO-KONZULT,BRATISLAVA 1995 160 STRAN MĚKKÁ VAZBA ISBN 80-967157-7-1 ČESKÉ VYDÁNÍ PŘELOŽILA A UPRAVILA .VILMA JAMNICKÁ STAV KNIHY JE VE VÝBORNÉM STAVU A CENA POUZE PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
I-TING PRO ZAČÁTEČNÍKY-TAJEMSTVÍ A
I-TING PRO ZAČÁTEČNÍKY TAJEMSTVÍ A MOUDROST KNIHY PROMĚN AUTOR: MARK MCELROY VYDALA BETA,PRAHA 2007 302 STRAN MĚKKÁ VAZBA ISBN 978-80-7306-290-3 ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ PŘEKLAD:JANA ŽLÁBKOVÁ STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
I-TING O LÁSCE,NOVÁ INTERPRETACE
I-TING O LÁSCE NOVÁ INTERPRETACE I-TINGU PRO OSOBNÍ VZTAHY V LÁSCE A MANŽELSTVÍ AUTOR: GUY DAMIAN-KNIGHT VYDAL VOLVOX GLOBATOR,PRAHA 2006 MĚKKÁ VAZBA 424 STRAN ČESKÉ VYDÁNÍ I. ISBN 80-7207-615-9 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA DOHODOU.
Ostatní knihy dohodou
RUSKO-ČESKÝ VELKÝ PRÁVNICKÝ SLOVNÍK
RUSKO-ČESKÝ VELKÝ PRÁVNICKÝ SLOVNÍK AUTORKY: MARIE CSIRIKOVÁ,NATAŠA KONÍČKOVÁ VYDALA LINDE,PRAHA 2002 528 STRAN MĚKKÁ VAZBA ISBN 80-7201-354-8 ČESKÉ VYDÁNÍ STAV SLOVNÍKU JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA POUZE PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou


<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Koupím staré knihy a časopisy vydané do roku 1948 dobrodružné,detektivky a jiné.Přijedu,zaplatím. Děkuji za nabídky. , hledám, koupím,Staré knihy a časopisy, hledám, koupím


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace