Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy
DOPORUČUJEME
Nabízím přímý prodej maturitních vysvědčení, výučních listů a diplomů, použitelné v zaměstnání, na úřadech, k dalšímu studiu.
Pouze originální tiskopisy SEVT
Žádné zálohy předem - platba až po ověření
Rychlé vyřízení
100% diskrétnost, ověřitelnost a legálnost
Důležité: Prosím deaktivujte si extra bezpečnostní nastavení emailových klientů (v základním nastavení zpravidla není problém).
Je možné, že mnou odeslané e-maily vám nebudou doručeny v důsledku vyhodnocení zprávy jako zahraniční nechtěné korespondence (spam), nebo budou umístěny do složky nevyžádané pošty.
Nabídka je určena pouze pro osobní, sběratelské a expoziční účely.
Pro kompletní nabídku, informace služeb se prosím obraťte na kontaktní email.
Cena Maturitního vysvědčení je 25 000,- prosím respektujte cenu, jinak nemusíte ani psát. dostanete profesionální práci která by vás vyšla reálně v běžném životě na statisíce.
Platné do smazání.
Email: skolahrou1@centrum.cz
Číslo inzerátu  |  781235
Vloženo  |  04. 08. 2017
Změněno  |  04. 08. 2017
Stav  |  nový
Druh  |  nabídka
Místo  |  celá Česká republika
Zvýrazněn do  |  nezvýrazněn
Topován do  |  netopován
Poslední topování  |  netopován
Zvýhodnit inzerát >> Přidat do výběru >> Zrušit inzerát >> Archiv podobných inzerátů >>

Cena: 25 000 ,-Kč

Prodám Maturitní vysvědčení - Kontaktní údaje

Jméno a příjmení  |  Jana kynclová
Ulice  |  
Město  |  
Kraj  |  
Okres  |  
Telefon  |  +420
Email  |   Zjistit Email >>


Hodnocení uživatele  |  0 pozitivní / 0 záporné  
přejít na hodnocení >>
další inzeráty od inzerenta >>

Prodám Maturitní vysvědčení - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA V MAT.ŠKOLE
ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA V MATEŘSKÉ ŠKOLE AUTORKA: ELIŠKA LEBLOVÁ VYDAL PORTÁL,PRAHA 2012 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ I. 176 STRAN ISBN 978-80-262-0094-9 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
ŠKOLNÍ ZRALOST A PŘIPRAVENOST
ŠKOLNÍ ZRALOST A PŘIPRAVENOST AUTORKA: HANA OTEVŘELOVÁ VYDAL PORTÁL,PRAHA 2016 MĚKKÁ VAZBA 144 STRAN ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ ISBN 978-80-262-1092-4 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA DOHODOU.
Ostatní knihy dohodou
DĚTI,KTERÉ SE RODÍ V SRDCI,PORTÁL
DĚTI, KTERÉ SE RODÍ V SRDCI PŘÍBĚH ADOPTIVNÍ A PĚSTOUNSKÉ MAMINKY AUTORKA: MILOSLAVA STRIOVÁ VYDAL PORTÁL,PRAHA 2013 POČET STRAN:176 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ ISBN 978-80-262-0359-9 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
OD RUKOPISU KE KNIZE A ČASOPISU
OD RUKOPISU KE KNIZE A ČASOPISU 4.PŘEPRACOVANÉ VYDÁNÍ AUTOR: DR.JAROSLAV ŠALDA VYDALO SNTL,NAKLADATELSTVÍ TECHNICKÉ LITERATURY,PRAHA 1983 PEVNÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ 368 STRAN,209 OBRÁZKŮ,34 TABULEK DT 655+001.81 04-606-83 05/158 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ A CENA DOHODOU.
Ostatní knihy dohodou
POMOZTE SVÉMU DÍTĚTI NAUČIT SE CZÍ
POMOZTE SVÉMU DÍTĚTI NAUČIT SE CIZÍ JAZYK NOVÝ,ZAJÍMAVÝ A ÚČINNÝ ZPŮSOB,JAK NAUČIT MALÉ DĚTI CIZÍ JAZYK. AUTOR: OPAL DUNN VYDALA INFOA DĚTEM V ROCE 1994 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ I. POČET STRAN:224 ISBN 80-7240-315-X STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA JEN PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
JAK SEBEVĚDOMĚ JEDNAT S ŠÉFEM
JAK SEBEVĚDOMĚ JEDNAT SE ŠÉFEM ŠPIČKOVÉ RADY,TIPY A PŘÍKLADY AUTORKA: ALENA SARHOLZ VYDALA GRADA PUBLISHING a.s. PRAHA 2007 ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ 112 STRAN MĚKKÁ VAZBA ISBN 978-80-247-2159-0 PORADCE PRO PRAXI STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
METODICKÁ PŘÍRUČKA PRO OCHRANU ROST
*METODICKÁ PŘÍRUČKA PRO OCHRANU ROSTLIN ZELENINA,OVOCNÉ PLODINY A RÉVA VINNÁ DÍL I. CHOROBY ŽIVOČÍŠNÍ ŠKŮDCI VEDOUCÍ AUTORSKÉHO KOLEKTIVU ING.ŠTĚPÁN KUŽMA ZPRACOVAL KOLEKTIV AUTORŮ STÁTNÍ ROSTLINOLÉKAŘSKÉ SPRÁVY,ODBORU PROSTŘEDKŮ OCHRANY ROSTLIN V BRNĚ POČET STRAN:400 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ VYDAVATEL:MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ ČR,PRAHA 1997 *METODICKÁ PŘÍRUČKA PRO OCHRANU ROSTLIN ZELENINA,OVOCNÉ PLODINY A RÉVA VINNÁ DÍL II. HERBICIDY REGALÁTORY RŮSTU ROSTLIN DESÍKANTY VEDOUCÍ AUTORSKÉHO KOLEKTIVU ING.ŠTĚPÁN KUŽMA ZPRACOVAL KOLEKTIV AUTORŮ STÁTNÍ ROSTLINOLÉKAŘSKÉ SPRÁVY,ODBORU PROSTŘEDKŮ OCHRANY ROSTLIN V BRNĚ POČET STRAN:264 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ VYDAVATEL:MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ ČR,PRAHA 1997 STAVY TYTO 2 DÍLY JSOU VÝBORNÉ JAKO NOVÉ A CENA JEN PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
PROTI BOLESTEM BEZ LÉKŮ PŘÍR.POMOC
PROTI BOLESTEM BEZ LÉKŮ PŘÍRODNÍ POMOC PŘI BOLESTECH,NACHLAZENÍ,REVMATISMU,ŽALUDEČNÍCH A STŘEVNÍCH OBTÍŽÍCH,PORUCHÁCH KREVNÍHO OBĚHU,NESPAVOSTI,ZRANĚNÍCH A SEXUÁLNÍCH PROBLEMECH S GAMNASTIKOU NIKIHO LAUDY ZA SPOLUPRÁCE MUDR.JOHANNESE BISCHKA A DR.KARLA STIFTERA AUTOŘI: WOLFGANG EXEL,WILLI DUNGL VYDAVATEL:IKAR SPOL.S.R.O.PRAHA 1996 POČET STRAN:210 PEVNÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ ISBN 80-85944-28-6 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou


<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Nabízím přímý prodej maturitních vysvědčení, výučních listů a diplomů, použitelné v zaměstnání, na úřadech, k dalšímu studiu. Pouze originální tiskopisy SEVT Žádné zálohy předem - platba až po ověření Rychlé vyřízení 100% diskrétnost, ověřitelnost a legálnost Důležité: Prosím deaktivujte si extra bezpečnostní nastavení emailových klientů (v základním nastavení zpravidla není problém). Je možné, že mnou odeslané e-maily vám nebudou doručeny v důsledku vyhodnocení zprávy jako zahraniční nechtěné korespondence (spam), nebo budou umístěny do složky nevyžádané pošty. Nabídka je určena pouze pro osobní, sběratelské a expoziční účely. Pro kompletní nabídku, informace služeb se prosím obraťte na kontaktní email. Cena Maturitního vysvědčení je 25 000,- prosím respektujte cenu, jinak nemusíte ani psát. dostanete profesionální práci která by vás vyšla reálně v běžném životě na statisíce. Platné do smazání. Email: skolahrou1@centrum.cz , prodám, na prodej,Prodám Maturitní vysvědčení, prodám, na prodej


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace