Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy
DOPORUČUJEME
Nabízím přímý prodej maturitních vysvědčení, výučních listů a diplomů, použitelné v zaměstnání, na úřadech, k dalšímu studiu.
Pouze originální tiskopisy SEVT
Žádné zálohy předem - platba až po ověření
Rychlé vyřízení
100% diskrétnost, ověřitelnost a legálnost
Důležité: Prosím deaktivujte si extra bezpečnostní nastavení emailových klientů (v základním nastavení zpravidla není problém).
Je možné, že mnou odeslané e-maily vám nebudou doručeny v důsledku vyhodnocení zprávy jako zahraniční nechtěné korespondence (spam), nebo budou umístěny do složky nevyžádané pošty.
Nabídka je určena pouze pro osobní, sběratelské a expoziční účely.
Pro kompletní nabídku, informace služeb se prosím obraťte na kontaktní email.
Cena Maturitního vysvědčení je 25 000,- prosím respektujte cenu, jinak nemusíte ani psát. dostanete profesionální práci která by vás vyšla reálně v běžném životě na statisíce.
Platné do smazání.
Email: skolahrou1@centrum.cz
Číslo inzerátu  |  781235
Vloženo  |  04. 08. 2017
Změněno  |  04. 08. 2017
Stav  |  nový
Druh  |  nabídka
Místo  |  celá Česká republika
Zvýrazněn do  |  nezvýrazněn
Topován do  |  netopován
Poslední topování  |  netopován
Zvýhodnit inzerát >> Přidat do výběru >> Zrušit inzerát >> Archiv podobných inzerátů >>

Cena: 25 000 ,-Kč

Prodám Maturitní vysvědčení - Kontaktní údaje

Jméno a příjmení  |  Jana kynclová
Ulice  |  
Město  |  
Kraj  |  
Okres  |  
Telefon  |  +420
Email  |   Zjistit Email >>


Hodnocení uživatele  |  0 pozitivní / 0 záporné  
přejít na hodnocení >>
další inzeráty od inzerenta >>

Prodám Maturitní vysvědčení - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

TUREČTINA PRAKTICKÝ JAZYKOVÝ PRŮVOD
TUREČTINA PRAKTICKÝ JAZYKOVÝ PRŮVODCE 3200 PRAKTICKÝCH VĚT 5500 SLOVÍČEK RO-TO-M VYDAVATELSTVÍ V ROCE 2006 ODBORNÝ PŘEKLAD DR.RADKA HRISTOVA KONZULTANTKA REYYA ALTALLA EDICE JAZYKY POČET STRAN:320 ISBN 80-85440-45-6 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ UPRAVENÉ VYDÁNÍ STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA JEN PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
ČTYŘJAZYČNÝ SLOVNÍK PRÁVA EVR.SPOL.
ČTYŘJAZYČNÝ SLOVNÍK PRÁVA EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ ANGLIČTINA,ČEŠTINA,FRANCOUZŠTINA,NĚMČINA VYPRACOVÁN V RÁMCI PROJEKTU PHARE "HARMONIZACE PRÁVA ČESKÉ REPUBLIKY S PRÁVEM ES" CZ 9304-01-01-01 AUTOŘI: ČLENOVÉ KATEDRY EVROPSKÉHO PRÁVA PRÁVNICKÉ FAKULTY UK,PRAHA DOC.JUDR.LUBOŠ TICHÝ,CSc., JUDR.RICHARD KRÁL, JUDR.ING.JIŘÍ ZEMÁNEK,CSc., JUDR.PAVEL SVOBODA PRAMENY: EUROPEAN TREATIES VOCABULARY,KOMISE EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ,1983/84 VOCABULAIRE AUTEUR DE L ´ACTE UNIQUE EUROPÉEN,BRUSEL 1988 VOCABULARIUM-TRAITÉ EUROPÉENNE,EVROPSKÁ KOMISE,BRUSEL 1994 VYDALO NAKLADATELSTVÍ LINDE V PRAZE ROKU 1997 PEVNÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ ISBN 80-7201-053-0 POČET STRAN:206 STAV SLOVNÍKU JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
KROK ZA KROKEM KE ŠTÍHLÉ LINII
KROK ZA KROKEM KE ŠTÍHLÉ LINII ZBAVTE SE NADVÁHY BEZ NÁMAHY A NEBEZPEČÍ A PŘEDEVŠÍM TRVALE AUTOR: JOHN HASTINGS VYDAL READER´S DIGEST VÝBĚR,SPOL.S R.O.,PRAHA 2004 POČET STRAN:320 ČESKÉ VYDÁNÍ I. PEVNÁ VAZBA ISBN 80-86196-74-7 US9100/IC PRŮLOMOVÝ DIETNÍ PROJEKT NA POUHÝCH 12 TYDNŮ OFICIÁLNÍ DIETA ŽADNÉ TABLETKY,ŽÁDNÉ RIZIKO,ŽÁDNÝ STRES STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA JEN PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
GIACOMO MEYERBEER :HEINZ BECKER
GIACOMO MEYERBEER AUTOR: HEINZ BECKER VYDALA ACADEMIA,PRAHA 1996 PEVNÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ EDIČNÍ ČÍSLO 0746 ISBN 80-200-0565-X 194 STRAN STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
Dospívající a pět jazyků lásky
DOSPÍVAJÍCÍ A PĚT JAZYKŮ LÁSKY ODHALTE JAZYK LÁSKY,KTERÝM KOMUNIKUJE VAŠE DOSPÍVAJÍCÍ DÍTĚ AUTOR: GARY CHAPMAN VYDALO NAKLADATELSTVÍ NÁVRAT DOMŮ,PRAHA 2003 232 STRAN MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ ISBN 80-7255-085-3 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA JEN PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
ZÁHIR AUTOR:PAULO COELHO 2005
ZÁHIR AUTOR: PAULO COELHO VYDALO ARGO,PRAHA 2005 ISBN 80-7203-658-0 PEVNÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ 282 STRAN STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
Čarodějka Z PORTOBELLA:PAULO C.
ČARODĚJKA Z PORTOBELLA AUTOR: PAULO COELHO VYDALO ARGO,PRAHA 2007 PEVNÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ ISBN 978-80-7203-874-9 266 STRAN STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
JAK SI ZACHRÁNIT VLASTNÍ ŽIVOT
JAK SI ZACHRÁNIT VLASTNÍ ŽIVOT AUTORKA: ERICA JANGOVÁ VYDALA VOTOBIA OLOMOUC 1996 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ 352 STRAN ISBN 80-7198-139-7 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA JEN PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou


<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Nabízím přímý prodej maturitních vysvědčení, výučních listů a diplomů, použitelné v zaměstnání, na úřadech, k dalšímu studiu. Pouze originální tiskopisy SEVT Žádné zálohy předem - platba až po ověření Rychlé vyřízení 100% diskrétnost, ověřitelnost a legálnost Důležité: Prosím deaktivujte si extra bezpečnostní nastavení emailových klientů (v základním nastavení zpravidla není problém). Je možné, že mnou odeslané e-maily vám nebudou doručeny v důsledku vyhodnocení zprávy jako zahraniční nechtěné korespondence (spam), nebo budou umístěny do složky nevyžádané pošty. Nabídka je určena pouze pro osobní, sběratelské a expoziční účely. Pro kompletní nabídku, informace služeb se prosím obraťte na kontaktní email. Cena Maturitního vysvědčení je 25 000,- prosím respektujte cenu, jinak nemusíte ani psát. dostanete profesionální práci která by vás vyšla reálně v běžném životě na statisíce. Platné do smazání. Email: skolahrou1@centrum.cz , prodám, na prodej,Prodám Maturitní vysvědčení, prodám, na prodej


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace