Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Břeclav Bazar knih, učebnic, levné knihy, učebnice

Inzerce a bazar knih nabízí levné knihy a učebnice. Inzertní rubrika obsahuje i další rubriky jako inzerci časopisů, map, manuálů a návodů aj. Inzerce je zdarma. Inzerát knih, učebnic můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, prodejce knih, antikvariáty nabízíme VIP účet s vlastním e-shopem.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

učebnice kuchař číšník
prodám komplet učebnice 1 až 3 ročník na uč obor kuchař číšník.původní cena 4000 kč nyní za 1600kč všechny názvy a autory popřípadě pošlu emailem
Skripta, učebnice 1 600,-
Skripta pro veterinu
Prodám skripta do biofyziky (Dvořák, Šucman atd., Brno 2010) vhodná pro veterinární lékařství, popřípadě jiné fakulty. Nevázaná. Cena 40,-.
Skripta, učebnice dohodou
Uč. pro gymn. i jiné stř. školy
Prodám učebnice pro gymnázia i jiné stř. školy. Matematika - rovnice a nerovice (Prometheus, dotisk 3. vydání) za 40,-, Právo pro střední školy (Radovan Ryska, nová) za 85,-, Fyzika pro gymnázia - molekulová fyzika a termika (Prometheus, nová) za 80,-, Čítanka k literatuře v kostce IV. (M. Sochorová, pěkná) za 70,-.Dále v případě zájmu prodám vypracované použité učebnice cizího jazyka: angličtina: New opportunities (Education for life, Pre-Intermediate, Students´Book, součástí minislovník a CD) za 100,-, New Headway (Elementary, Students´Book, English course) za 100,-; němčina: Direkt - němčina pro střední školy (2. a 3. díl, součástí je i prac. sešit, téměř vše vyplněno) každá za 100,-.
Skripta, učebnice dohodou
Skripta a učebnice pro veterinu
Prodám tyto skripta a učebnice pro veterinární fakultu,některé vhodné i pro jiné přírodovědné fakulty: Návody ke cvičením z chemie 1.díl(Bednář,Šucman)za 30Kč(nevázané), Návody ke cvičením z chemie 2.díl základy kvantitativní analýzy(Bednář,Šucman)za 30Kč(nevázané), Základy statistiky pro studující veterinární medicíny a farmacie(Bedáňová,Večerek,2007)za 50Kč, Základy latinské veterinární terminologie(Šenkýřová)za 40Kč(nevázané), Návody k praktickým cvičením z biologie a genetiky(Bártová,Klimeš,Literák atd.,2010)za 40Kč, Praktické úlohy z biofyziky a statistické metody vyhodnocování výsledků(Dvořák,Šucman atd.,2010)za 40Kč(nevázané), Základy buněčné biologie(Alberts)za 150Kč(nevázané), Veterinární anatomie 1.díl(Najbrt atd.)za 150Kč(nevázané). Dál mohu přidat vypracované uznané protokoly z biofyziky a chemie ze všech cvičení,dohromady za 60Kč.
Skripta, učebnice dohodou
Instalatéři, potrubáři, s-BYTOP - G
Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci, klempíři (7136)ve firmě BYTOP - GAS, spol. s r.o.<br /> Plný úvazek v obci Hustopeče, požadujeme vzdělání Střední odborné (vyučen)<br>Poznámka:Střední odborné (vyučen)<br><br>kontakt:<br />Čížková Radka<br>telefon: +420 519 412 060,724 307 310<br><br />BYTOP - GAS, spol. s r.o.<br>Bratislavská 866<br>693 01 Hustopeče<br>
Beletrie dohodou
Učebnice pro SŠ a OA za výhodnou ce
TESTY VŠEOBECNÉHO PŘEHLEDU k přijímacím zkouškám na vysoké školy(tutor) nová 250,- NEW HEADWAY (oxford) –žlutá použitá 100,- DĚJINY PRAVĚKU A STAROVĚKU (Jan Souček) použitá 60,- NEW OPPORTUNITIES (zelená)-učebnice použitá 200,-NEW OPPORTUNITIES (zelená)-pracovní sešit použitá 100,-ČÍTANKA 1 (Věra Martínková) použitá 20,- ČÍTANKA 2 (Věra Martínková) použitá 30,- ČÍTANKA 3 (Věra Martínková)nová 70,- ČÍTANKA 4 (Věra Martínková)nová 70,- ČESKÝ JAZYK 1 (Věra Martínková)použitá 20,- ČESKÝ JAZYK 3 (Věra Martínková) nová 40,- LITERATURA 1 (Věra Martínková)nová 40,- LITERATURA 2 (Věra Martínková)nová 40,- LITERATURA 3 (Věra Martínková)nová 40,- LITERATURA 4 (Věra Martínková)nová 50,- MATEMATIKA PRO GYMNÁZIA Planimetrie nová 40,- MATEMATIKA PRO GYMNÁZIA Posloupnosti a řady, nová 40,- MATEMATIKA PRO GYMNÁZIA Komplexní čísla nová 40,- MATEMATIKA PRO GYMNÁZIA Kombinatorika,pravděpodobnost,statis. 40,-
Skripta, učebnice dohodou
UČebnice pro SOŠ a gymnázia
1.Čítanka pro 3. ročník SOŠ SPN - Josef Soukal a kolektiv 2.Český jazyk 3 - Tripolia - Věra Martinková 3. Literatura III ( výklad a výbor textů)- Scientia - Bohuslav Hoffmann 4.Český jazyk pro 1.,4. ročník SOŠ - SPN -Marie Čechová, Jiří Kraus, Vlastnimil Styblík, Ivana Svobodová 5.Co mám umět z českého jazyka (v 6. - 9. ročníku). 6. Česká literatura 4-od roku 1945 do současnosti )2.polovina 20.století) – Český spisovatel – Jiří Holý 7.Mluvnice a pravopis – 1.díl pro 5. – 9. ročník základních škol – FORTUNA- Jaromír Košťák 8. Nástin dějin literatury – Rukověť nejen pro maturitní zkoušku – FORTUNA – Milan Kudys, Richard W. Fetter 9.Čítanka 2 pro střední odborná učiliště – SPN – Jarmila Ryšánková 10. Zeměpis české republiky – učebnice pro střední školy – Nakladatelství České geografické společnosti, s.r.o. –Milan Holeček 11.Čestina a literární výchova 1 – Scientia –Hanzová Marie a Kamiš Karel 12. Čestina a literární výchova 2 – Scientia –Hanzová Marie a Kamiš
Skripta, učebnice dohodou
PRODÁM UČEBNICE PRO SOŠ A GYMNÁZIA
1.Čítanka pro 3. ročník SOŠ SPN - Josef Soukal a kolektiv 2.Český jazyk 3 - Tripolia - Věra Martinková 3. Literatura III ( výklad a výbor textů)- Scientia - Bohuslav Hoffmann 4.Český jazyk pro 1.,2.,4. ročník SOŠ - SPN -Marie Čechová, Jiří Kraus, Vlastnimil Styblík, Ivana Svobodová 5.Co mám umět z českého jazyka (v 6. - 9. ročníku). 6.Odmarutuj z německého jazyka 1 7.učebnice do zeměpisu pro střední školy.
Skripta, učebnice dohodou
Tesky z českého jazyka, Testy z mat
Příprava na přijímací zkoušky na čtyřleté střední školy. 2005. V případě zájmu piště na email minie.dostalova@seznam.cz
Skripta, učebnice 50,-
Učebnice pro obchodní akademie
Prodám učebnice v dobrém stavu, zachovalé. Odmaturuj z českého jazyka 80 Kč, Odmaturuj z matematiky 80 Kč (nepoužívané skoro nové), (vydavatelství PROMETHEUS). Dále Občanská nauka pro střední odborné školy (SPN) zachovalá 100 Kč, Němčina pro jazykové a střední školy, studio D A1 +CD + slovníček (FRAUS) zachovalá 150 Kč. Opportunities Elementary students book zachovalá (Michael Harris a spol.) 150 Kč + Opportunities Elementary, language powerbook - některé cvičení doplněné(Michael Dean) ZDARMA. Školní atlas světa (kartografie Praha) nový za 200 Kč. Účetnictví pro střední školy a veřejnost 1. díl, 2. díl, 3. díl ve velmi zachovalém stavu, nepoškozené každá za 90 Kč (ing. Pavel Štohl). Učenice němčiny pro střední a jazykové školy Sprechen Sie Deutsch? zachovalá 120 Kč (POLYGLOT). Podniková ekonomika 1. díl, 2. díl, 3. díl, 4. díl zachovalé, některé jsou s popisky každá za 80 Kč (Ing. Zdeněk Novotný a spol.). Kdo by měl zájem tak mi napište na email minie.dostalova @seznam. cz. Kdyžtak pošlu fotku učebnice.
Skripta, učebnice 80,-
Různé knihy
Robin Cook-Známky života a Nákaza,Škvorecký-Tankový prapor,Frýbort-Vekslák,Klíma-Nahota na prodej,Pearson-Spodní proudy,Chamberlain-Soukromé vztahy,Rosenová-Manželství bez krizí,Satirová-Kniha o rodině,Teubner-Pečeme s potěšením.Ceny dohodou.
Beletrie dohodou
Časopis Věci veřejné...do vaší schr
Nabízím vám časopis Věci Veřejné - letní speciál. Stačí se mi ozvat na můj e-mail: casopise@tiscali.cz a já vám pošlu formulář, který vyplníte. Čímž bude časopis pravidelně chodit do vaší schránky a to nejdůležitější: JE ZDARMA!!! Pospěšte si - tato akce platí do října 09. V případě zájmu napište na můj e-mail.
Časopisy dohodou
Prodám časopise \"Náš útulný byt\".
Nabízím vám 16ks časopisů - Náš útulný byt. Jsou nepoškozeny. V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail : casopise@tiscali.cz . Cena dohodou.
Časopisy dohodou
Velký křížovkářský slovník A-N
Prosím nabídněte Velký křížovkýřský slovník A-N z vydavatelství Cesty.
Cizojazyčné knihy dohodou
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Břeclav - Bazar knih, bazar učebnic, skript, časopisů nabizí knižní tituly různých žánrů (drama, dětské knížky, kuchařky, skripta, knihy pro vysokoškoláky a další). Kupte nebo prodejte časopis, mapy, knihy na inzerci a bazaru knih. ,knihy, učebnice pro střední školy, učebnice, prodej knih, prodej učebnic, burza učebnic, skripta, bazar knih, bazar učebnic, knihkupectví, prodej knih, knihkupectví, online knihy


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace