Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Zlínský Bazar knih, učebnic, levné knihy, učebnice

Inzerce a bazar knih nabízí levné knihy a učebnice. Inzertní rubrika obsahuje i další rubriky jako inzerci časopisů, map, manuálů a návodů aj. Inzerce je zdarma. Inzerát knih, učebnic můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, prodejce knih, antikvariáty nabízíme VIP účet s vlastním e-shopem.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Biologie pro gymnázia Zicháček
Prodám učebnici Biologie pro gymnázia zcela nová!!!!
Skripta, učebnice 350,-
Ucebnice pro stredni skoly
Vice i mene pouzite ucebnice pro stredni skoly.
Skripta, učebnice 30 120,-
Canon EOS 600D
Koupím knihu Jeff Revell - Canon EOS 600D, Od momentek k nádherným snímkům. Cena dle dohody.
Antikvariáty dohodou
Levné učebnice
Ahojky prodávám učebnice - Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia-Analytická geometrie - 100kč,Fyzika pro gymnázia - Fyzika mikrosvěta - 100kč,Atlas světových dějin 1.díl Pravěk-středověk - 50kč, Čítanka II. k literatuře v kostce - 100kč
Skripta, učebnice 350,-
Učebnice pro gymnázia - český jazyk
Ahoj prodám učebnice z českého jazyka pro gymnázia - ČESKÝ JAZYK V KOSTCE a CVIČENÍ Z ČESKÉHO JAZYKA V KOSTCE
Skripta, učebnice 300,-
Prodám učebnice na přijímačky
Prodám tyto učebnice: Klíč ke zkouškám na 4-letá a 6-letá gymnázia (matematika, Čj, všeobecný přehled) - nepopsaná, původní cena 159 kč, prodám za 99 kč. Testy z matematiky 2006 (příprava na přijímačky na 4-leté SŠ) - nepopsaná, cena 50 kč. Řešené testy nejlepších gymnázií ČR - popsaná tužkou, původní cena 119 kč, prodám za 50 kč. Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky - tužkou zakroužkované správné odpovědi, cena 99 kč. Příprava na přijímací zkoušky na SŠ (8-letá gymnázia) - matematika, Čj, všeobecný přehled - nepopsané učebnice, jako nové, původní cena 149 kč, prodám za 90 kč za kus.
Skripta, učebnice 50 100,-
prodám náboženské modlitební knihy
Prodám Devět stupňů k nebi r.1855 ,Nový zákon a žalmy -1613, Das Buch von ber Rachfolgung Chrifti -1795, Zpěvník českobratské církve evangelické -1937, cena dohodou.
Ostatní knihy dohodou
Časopisy 100+1
Nabízím (nekompletní - chybí č. 16 a 17) ročník 1969 časopisu 1001 zahraraničních zajímavostí (+ 3 čísla ročníku 1968). Cenu nabídněte.
Časopisy dohodou
Prodám zalevno SŠ učebnice
Headway - Pre-intermediate - John and Liz Soars- s anglicko-českým slovníčkem Headway- Pre-intermediate Workbook with key S počítačem nejen k maturitě - 1.díl, 6.vydání - Pavel Navrátil Učebnice Účetnictví pro střední školy a veřejnost - 2011 - Pavel Štohl Občanská nauka pro střední odborné školy - SPN Učebnice do AJ Longman Maturita Activator Dějepis pro střední odborné školy - Petr Čornej - SPN Čítanka 1. k literatuře v kostce Matematické, fyzikální a chemické tabulky Nová Maturita z českého jazyka a literatury - SPN Chemie pro střední školy - SPN Odmaturuj ! z českého jazyka - Didaktis Ekonomie - stručný přehled - Jena Švarcová a kol. Učebnice a pracovní sešity literatury pro 1,2,3,4. ročník sš - Didaktis
Skripta, učebnice dohodou
Jiří Kulhánek Cesta Krve a Noční kl
Prodám 1 a 2 díl Cesta krve. Použité v dobrém stavu za Kč 8000,- Noční klub 1 a 2 díl za Kč 2000,-
Sci-fi 10 000,-
Němčina studio d A2
Učebnice němčiny je nová, nepoužitá..používaný je jen slovník...Je možná i sleva... Poštovné 70Kč
Skripta, učebnice 350,-
Psychlogická diagnostika dospělých
Slouží např. určení stupně vývoje jedince a zjištění příčin případných odchylek vývoje, individuálních zvláštností osobnosti, psychologické prognózy aj. Význam psychologické diagnostiky v řadě oborů lidské činnosti stále roste. Publikace, která si už v prvním vydání získala velkou oblibu mezi studenty i psychology v praxi, popisuje východiska a zásady diagnostiky a především několik set metod pokrývajících širokou škálu zjišťovaných charakteristik. Pro druhé vydání ji autor rozšířil a doplnil o informace o některých nových nebo inovovaných teste30ch.
Ostatní knihy 200,-
Příručka pro potápěče.
První příručka potápěče, která obsahuje vše od historie přes vybavení až k výcviku. Seznamuje nás také s rozmanitostí podmořského života i s nebezpečím s tím spojeným.Kniha popisuje - historii potápění, výstroj a výcvik, vodní prostředí, zdraví a bezpečnost aProdám knihu Potápění od Alan Mountain specializované potápění.
Ostatní knihy 200,-
New opportunities, language powerbo
vyplněno tužkou
Cizojazyčné knihy 100,-
EKONOMIE nejen k maturitě, 1. díl
Učebnice EKONOMIE nejen k maturitě, 1. díl Obecná ekonomie, Ing. J. Zlámal, Ing. Z. Mendl, Computer Media 2008. Cena 150 Kč + poštovné nebo možný osobní odběr.
Skripta, učebnice 150,-
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.

Zlínský kraj - Bazar knih, bazar učebnic, skript, časopisů nabizí knižní tituly různých žánrů (drama, dětské knížky, kuchařky, skripta, knihy pro vysokoškoláky a další). Kupte nebo prodejte časopis, mapy, knihy na inzerci a bazaru knih. ,knihy, učebnice pro střední školy, učebnice, prodej knih, prodej učebnic, burza učebnic, skripta, bazar knih, bazar učebnic, knihkupectví, prodej knih, knihkupectví, online knihy


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace