Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy

Archiv podobných inzerátů PROMETHEUS-Tabulky

prodám matematicko,fyzikální a chemické tabulky

prodám matematicko,fyzikální a chemické tabulky

2009-05-05 08:40:40

prodám matematické,fyzikální a chemické tabulky pro střední školy od vydavatele PROMETHEUS za 150kč. Dále prodám učebnici Český jazyk pro 1.ročník SOŠ za 50kč a učebnici Jak psát obchodní dopisy a jiné písemnosti pro střední školy i pro širokou veřejnost 5.,upravené vydání za 50kč.

strojnické tabulky 1 a 2 pro školu a praxi-ŘASA,ŠV

strojnické tabulky 1 a 2 pro školu a praxi-ŘASA,ŠV

2009-06-23 10:43:20

LEVNĚ A NOVÉ: STROJNICKÉ TABULKY 1 A 2 PRO ŠKOLU A PRAXI-J.ŘASA,J.ŠVERCL-SCIENTIA PUVODNÍ CENA ZA OBA:1400KČ A NYNÍ ZA 700KČ-MOŽNÁ DOHODA

Excel - tabulky, grafy

Excel - tabulky, grafy

2009-07-21 11:20:36

Nabízím práci s daty v Excelu, zpracování velkého objemu dat, tvorbu výpočtů, využívání veškerých funkcí MS Excel, vzájemné propojení více souborů nebo listů, formátování tabulek, tvorbu grafů. Nabízím rychlost, pečlivost, mám dlouholeté zkušenosi. Přijímám zakázky z celé ČR. Cena dohodou.

Strojnické Tabulky 1 a 2-scientia

Strojnické Tabulky 1 a 2-scientia

2010-08-26 13:00:01

strojnické tabulky pro školu a praxi 1 a 2-j.ŘASA,J.ŠVERCL-SCIENTIA-uplně nové-výborné stavy-puvodní cena pro oba 1350kč a nyní podle dohody.

Výstražné tabulky

Výstražné tabulky

2010-09-29 21:11:12

Výstražné tabulky plastové 30 x 20 cm (přibližně), cena 20Kč/ks nepovolaným vstup zakázán, zákaz kouření, zákaz provozu-průjezdu, nedotýkat se, nebezpečí zakopnutí, pozor el. zařízení, zákaz použití vody při hašení, ohlašovna požáru, pohotovostní telefon pro první pomoc nebo únik výstraha požárně, nebezpečné látky.

Strojnické Tabulky Rohony-Montanex

Strojnické Tabulky Rohony-Montanex

2010-10-01 14:04:29

Strojnické Tabulky Rohony hřídele,ozubené převody,řetězové a řemenové převody Rudolf kříž Montanex-výborný stav-za 200kč

Tabulky

Tabulky

2010-10-10 13:22:24

Prodám Tabulky matematické, fyzikální a chemické pro SŠ. Autoři J. Mikulčák a kolektiv, nakladatelství Prometheus. Kniha je v dobrém stavu. Cena 80 Kč.

PROMETHEUS-Tabulky

PROMETHEUS-Tabulky

2010-10-14 19:58:48

LEVNĚ PRODÁM - Tabulky pro základní školu: PROMETHEUS ; Velmi zachovalý stav! Při zájmu-cena dohodou! (Možný osobní odběr v okolí Šumperka)

<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

LEVNĚ PRODÁM - Tabulky pro základní školu: PROMETHEUS ; Velmi zachovalý stav! Při zájmu-cena dohodou! (Možný osobní odběr v okolí Šumperka) , prodám, na prodej,PROMETHEUS-Tabulky, prodám, na prodej


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace