Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Břeclav Bazar knih, učebnic, levné knihy, učebnice

Inzerce a bazar knih nabízí levné knihy a učebnice. Inzertní rubrika obsahuje i další rubriky jako inzerci časopisů, map, manuálů a návodů aj. Inzerce je zdarma. Inzerát knih, učebnic můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, prodejce knih, antikvariáty nabízíme VIP účet s vlastním e-shopem.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

učebnice kuchař číšník
prodám komplet učebnice 1 až 3 ročník na uč obor kuchař číšník.původní cena 4000 kč nyní za 1600kč všechny názvy a autory popřípadě pošlu emailem
Skripta, učebnice 1 600,-
Skripta pro veterinu
Prodám skripta do biofyziky (Dvořák, Šucman atd., Brno 2010) vhodná pro veterinární lékařství, popřípadě jiné fakulty. Nevázaná. Cena 40,-.
Skripta, učebnice dohodou
Uč. pro gymn. i jiné stř. školy
Prodám učebnice pro gymnázia i jiné stř. školy. Matematika - rovnice a nerovice (Prometheus, dotisk 3. vydání) za 40,-, Právo pro střední školy (Radovan Ryska, nová) za 85,-, Fyzika pro gymnázia - molekulová fyzika a termika (Prometheus, nová) za 80,-, Čítanka k literatuře v kostce IV. (M. Sochorová, pěkná) za 70,-.Dále v případě zájmu prodám vypracované použité učebnice cizího jazyka: angličtina: New opportunities (Education for life, Pre-Intermediate, Students´Book, součástí minislovník a CD) za 100,-, New Headway (Elementary, Students´Book, English course) za 100,-; němčina: Direkt - němčina pro střední školy (2. a 3. díl, součástí je i prac. sešit, téměř vše vyplněno) každá za 100,-.
Skripta, učebnice dohodou
Skripta a učebnice pro veterinu
Prodám tyto skripta a učebnice pro veterinární fakultu,některé vhodné i pro jiné přírodovědné fakulty: Návody ke cvičením z chemie 1.díl(Bednář,Šucman)za 30Kč(nevázané), Návody ke cvičením z chemie 2.díl základy kvantitativní analýzy(Bednář,Šucman)za 30Kč(nevázané), Základy statistiky pro studující veterinární medicíny a farmacie(Bedáňová,Večerek,2007)za 50Kč, Základy latinské veterinární terminologie(Šenkýřová)za 40Kč(nevázané), Návody k praktickým cvičením z biologie a genetiky(Bártová,Klimeš,Literák atd.,2010)za 40Kč, Praktické úlohy z biofyziky a statistické metody vyhodnocování výsledků(Dvořák,Šucman atd.,2010)za 40Kč(nevázané), Základy buněčné biologie(Alberts)za 150Kč(nevázané), Veterinární anatomie 1.díl(Najbrt atd.)za 150Kč(nevázané). Dál mohu přidat vypracované uznané protokoly z biofyziky a chemie ze všech cvičení,dohromady za 60Kč.
Skripta, učebnice dohodou
Instalatéři, potrubáři, s-BYTOP - G
Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci, klempíři (7136)ve firmě BYTOP - GAS, spol. s r.o.<br /> Plný úvazek v obci Hustopeče, požadujeme vzdělání Střední odborné (vyučen)<br>Poznámka:Střední odborné (vyučen)<br><br>kontakt:<br />Čížková Radka<br>telefon: +420 519 412 060,724 307 310<br><br />BYTOP - GAS, spol. s r.o.<br>Bratislavská 866<br>693 01 Hustopeče<br>
Beletrie dohodou
Učebnice pro SŠ a OA za výhodnou ce
TESTY VŠEOBECNÉHO PŘEHLEDU k přijímacím zkouškám na vysoké školy(tutor) nová 250,- NEW HEADWAY (oxford) –žlutá použitá 100,- DĚJINY PRAVĚKU A STAROVĚKU (Jan Souček) použitá 60,- NEW OPPORTUNITIES (zelená)-učebnice použitá 200,-NEW OPPORTUNITIES (zelená)-pracovní sešit použitá 100,-ČÍTANKA 1 (Věra Martínková) použitá 20,- ČÍTANKA 2 (Věra Martínková) použitá 30,- ČÍTANKA 3 (Věra Martínková)nová 70,- ČÍTANKA 4 (Věra Martínková)nová 70,- ČESKÝ JAZYK 1 (Věra Martínková)použitá 20,- ČESKÝ JAZYK 3 (Věra Martínková) nová 40,- LITERATURA 1 (Věra Martínková)nová 40,- LITERATURA 2 (Věra Martínková)nová 40,- LITERATURA 3 (Věra Martínková)nová 40,- LITERATURA 4 (Věra Martínková)nová 50,- MATEMATIKA PRO GYMNÁZIA Planimetrie nová 40,- MATEMATIKA PRO GYMNÁZIA Posloupnosti a řady, nová 40,- MATEMATIKA PRO GYMNÁZIA Komplexní čísla nová 40,- MATEMATIKA PRO GYMNÁZIA Kombinatorika,pravděpodobnost,statis. 40,-
Skripta, učebnice dohodou
UČebnice pro SOŠ a gymnázia
1.Čítanka pro 3. ročník SOŠ SPN - Josef Soukal a kolektiv 2.Český jazyk 3 - Tripolia - Věra Martinková 3. Literatura III ( výklad a výbor textů)- Scientia - Bohuslav Hoffmann 4.Český jazyk pro 1.,4. ročník SOŠ - SPN -Marie Čechová, Jiří Kraus, Vlastnimil Styblík, Ivana Svobodová 5.Co mám umět z českého jazyka (v 6. - 9. ročníku). 6. Česká literatura 4-od roku 1945 do současnosti )2.polovina 20.století) – Český spisovatel – Jiří Holý 7.Mluvnice a pravopis – 1.díl pro 5. – 9. ročník základních škol – FORTUNA- Jaromír Košťák 8. Nástin dějin literatury – Rukověť nejen pro maturitní zkoušku – FORTUNA – Milan Kudys, Richard W. Fetter 9.Čítanka 2 pro střední odborná učiliště – SPN – Jarmila Ryšánková 10. Zeměpis české republiky – učebnice pro střední školy – Nakladatelství České geografické společnosti, s.r.o. –Milan Holeček 11.Čestina a literární výchova 1 – Scientia –Hanzová Marie a Kamiš Karel 12. Čestina a literární výchova 2 – Scientia –Hanzová Marie a Kamiš
Skripta, učebnice dohodou
PRODÁM UČEBNICE PRO SOŠ A GYMNÁZIA
1.Čítanka pro 3. ročník SOŠ SPN - Josef Soukal a kolektiv 2.Český jazyk 3 - Tripolia - Věra Martinková 3. Literatura III ( výklad a výbor textů)- Scientia - Bohuslav Hoffmann 4.Český jazyk pro 1.,2.,4. ročník SOŠ - SPN -Marie Čechová, Jiří Kraus, Vlastnimil Styblík, Ivana Svobodová 5.Co mám umět z českého jazyka (v 6. - 9. ročníku). 6.Odmarutuj z německého jazyka 1 7.učebnice do zeměpisu pro střední školy.
Skripta, učebnice dohodou
Tesky z českého jazyka, Testy z mat
Příprava na přijímací zkoušky na čtyřleté střední školy. 2005. V případě zájmu piště na email minie.dostalova@seznam.cz
Skripta, učebnice 50,-
Učebnice pro obchodní akademie
Prodám učebnice v dobrém stavu, zachovalé. Odmaturuj z českého jazyka 80 Kč, Odmaturuj z matematiky 80 Kč (nepoužívané skoro nové), (vydavatelství PROMETHEUS). Dále Občanská nauka pro střední odborné školy (SPN) zachovalá 100 Kč, Němčina pro jazykové a střední školy, studio D A1 +CD + slovníček (FRAUS) zachovalá 150 Kč. Opportunities Elementary students book zachovalá (Michael Harris a spol.) 150 Kč + Opportunities Elementary, language powerbook - některé cvičení doplněné(Michael Dean) ZDARMA. Školní atlas světa (kartografie Praha) nový za 200 Kč. Účetnictví pro střední školy a veřejnost 1. díl, 2. díl, 3. díl ve velmi zachovalém stavu, nepoškozené každá za 90 Kč (ing. Pavel Štohl). Učenice němčiny pro střední a jazykové školy Sprechen Sie Deutsch? zachovalá 120 Kč (POLYGLOT). Podniková ekonomika 1. díl, 2. díl, 3. díl, 4. díl zachovalé, některé jsou s popisky každá za 80 Kč (Ing. Zdeněk Novotný a spol.). Kdo by měl zájem tak mi napište na email minie.dostalova @seznam. cz. Kdyžtak pošlu fotku učebnice.
Skripta, učebnice 80,-
Různé knihy
Robin Cook-Známky života a Nákaza,Škvorecký-Tankový prapor,Frýbort-Vekslák,Klíma-Nahota na prodej,Pearson-Spodní proudy,Chamberlain-Soukromé vztahy,Rosenová-Manželství bez krizí,Satirová-Kniha o rodině,Teubner-Pečeme s potěšením.Ceny dohodou.
Beletrie dohodou
Časopis Věci veřejné...do vaší schr
Nabízím vám časopis Věci Veřejné - letní speciál. Stačí se mi ozvat na můj e-mail: casopise@tiscali.cz a já vám pošlu formulář, který vyplníte. Čímž bude časopis pravidelně chodit do vaší schránky a to nejdůležitější: JE ZDARMA!!! Pospěšte si - tato akce platí do října 09. V případě zájmu napište na můj e-mail.
Časopisy dohodou
Prodám časopise \"Náš útulný byt\".
Nabízím vám 16ks časopisů - Náš útulný byt. Jsou nepoškozeny. V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail : casopise@tiscali.cz . Cena dohodou.
Časopisy dohodou
Velký křížovkářský slovník A-N
Prosím nabídněte Velký křížovkýřský slovník A-N z vydavatelství Cesty.
Cizojazyčné knihy dohodou
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Břeclav - Bazar knih, bazar učebnic, skript, časopisů nabizí knižní tituly různých žánrů (drama, dětské knížky, kuchařky, skripta, knihy pro vysokoškoláky a další). Kupte nebo prodejte časopis, mapy, knihy na inzerci a bazaru knih. ,knihy, učebnice pro střední školy, učebnice, prodej knih, prodej učebnic, burza učebnic, skripta, bazar knih, bazar učebnic, knihkupectví, prodej knih, knihkupectví, online knihy


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace